Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai pedagógus tüntetéstről?

Figyelt kérdés
Én nem tartottam helyesnek,sok tanárnak ez a fizetés is sok,az hogy a diákok is kimenete,arra inkább nem is írok semmit

2022. okt. 5. 19:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
32%
#8 Mármint kik?
2022. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Akik válaszoltak,hogy voltak tüntetni
2022. okt. 5. 19:57
 13/34 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem augusztusban tüntettek vagy Júliusban?
2022. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
90%

9, nem.

A kormány harsogja ugyan, hog yjövőre 10%-os emelést akarnak... de ez pntosan az, amit 2013-ban az életpályamodelnél meghatároztak. Azaz most olyan dolgot lobogtat ami eddig is benne volt a pakliban, ráadásul az idei 29%-os áremelkedés mellett tudjuk mire elég.


Ráadásul az a gond - és ezt lehet fel sem fogta még a kormány vag ynem tudom - hogy a pedagógusok főleg nem a béremelésért tüntetnek. Ők az oktatás összeomlásának megakadályozásáért tüntetnek. Ennek része a béremelés, hogy vonzóbbá tegyék a pályát, de nem elégséges ehhez. A mai oktatás megfelel a 60 éve célul tűzott normáknak. A 2022-esnek meg nyomában sincs.

És a kormánynak láthatóan gondolatban sincs meg, hogy változtassanak érdemben az oktatási rendszeren. Mondjuk érthető, mert akkor bevallanák, hogy az elmúlt 10 év változtatásai csak rontottak az egész helyzeten.


Szóval nem, a kormány jelnelg nem kommunikál olyasmit, hogy érdemben tenni szeretnének a pedagógusok követeléseinek teljesítése érdekében.

2022. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
14%
#14: Mit kellene változtatni az oktatási rendszeren?
2022. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező! Kívánom neked, hogy örök életedben tanári fizetésből kelljen megélned! Megnézném akkor mekkora pofád lenne.
2022. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
88%
#15 Ezeket! [link]
2022. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
76%

14es vagyok

17, köszi, pont ugyanezt akartam linkelni :D

2022. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
12%
#17: Van, ami ésszerű, mint a béremelés, de a szabad tankkönyvválasztás csak szöveg, hogy a liberális tanárok az aljadék könyvekből taníthassanak. Az esélyegyenlőségre meg inkább nem mondok semmit, hogy a cigányokat meg a fogyatékosokat minél tovább benntartsák, azaz ne lehessen buktatni, az okatatás színvonala meg leromoljon. Ostoba liberális elképzelések. Remélem, soha nem valósulnak meg.
2022. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
16:Azért valljuk be,a tanárok nagy részének elfogadhatatlan a viselkedése,és még így akarnak többet
2022. okt. 5. 20:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!