Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai pedagógus tüntetéstről?

Figyelt kérdés
Én nem tartottam helyesnek,sok tanárnak ez a fizetés is sok,az hogy a diákok is kimenete,arra inkább nem is írok semmit

2022. okt. 5. 19:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
76%
És miben nyílvánul meg, ez az elfogadhatatlan viselkedés szerinted?
2022. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
88%

20, az a gond, hogy pont az tartja a rossz tanárokat a pályán, hogy nincs más.

Ha magasabb lenne a fizetés, lenne utánpótlás, szóval ha egy tanár rossz, ki lehetne rúgni és fel lehetne venni a helyére egy másikat. Jelnleg ha nincs ló, jó lesz a szamár is.

2022. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
59%
2022. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
89%
33, azigen, nem gondoltam volna a Mandinerről, hogy egy ilyen írást hoz le.
2022. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
81%
23, nem 33, de bízom benne ez nem okozott fennakadást:D
2022. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
83%

Mint ahogyan egy régi Dakota közmondás mondja:

"Ssokan vagyunk, de nem elegen".

2022. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
10%

Hol volt ez a nagy demokratikus ellenzék, vagy a nagyszerű PDSZ, amikor az oltásfasiszta kormány mindenfajta személyiségi joggal szembemenve, az oltatlan tanárokat a munkától eltiltotta, megbélyegezte? Alkotmányos joggal szembemenve nem engedte őket hogy a munkájukat végezzék, mindezt holmiféle veszélyhelyzetre hivatkozva?

Kérdem én, hol volt a nagy demokratikus PDSZ? Az ellenzék? Ja, hogy pont ők voltak, akik a legjobban támogatták az oltásdiktatúrát?


De most bezzeg ott vannak, hirtelen nagyon is tudnak tüntetni! Mindig a pénz-pénz-pénz... ezek 5 Ft-ért a lelküket is eladnák, ja bocs azt már eladták, amikor birkaként alárendelték magukat a diktatúrának és bégetve imádták az vakcinát

2022. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
27:Amúgy én most inkább a Fidesz felé húzok,de tökéletesen leírtad,amit gondolok
2022. okt. 5. 21:37
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos alig van tanár aki épeszűségre oktat. Nekem csak egyetlen tanárom van aki kiállt az oltásfasizmus ellen. Biológiatanár egyébként, egyetemi kutató volt régen, szóval ő még tud valamit, nyilván még azelőtt tudta meg az igazat hogy a nyugati sajtó meg az M1 kimosták az agyát. Én már rég jártam suliba, fb-on követtem mi történik vele... sajnos szétszedték az emberek, szülők tanárok, saját tanártársai döfték hátba, hiába ő ért hozzá és hiába érvel cáfolatlanul, egyszerűen az vakcináci oltásfasiszta tömegmanipuláció ellen képtelen volt harcolni... az igazgató állítólag felszólította hogy vagy elhallgat vagy kirúgják.. a tanártársak meg kiröhögték.. erről ennyit. Jól leírja a mai magyar társadalom agyi színvonalát, örök sötétségben élnek, persze ha nincs pénz kenyérre akkor mennek az utcára, az persze nem jut el az agyukig, hogy miért nincs pénz, hogy kik állnak a háttérben...
2022. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
24%
Biztos van tanár aki sokat dolgozik és megérdemelne többet, de szerintem a többség nem. Csomó szünet van egy nap nem is dolgoznak nyolc órát. Ismétlem biztos van aki igen és többet is dolgozik, de szerintem a többség nem.
2022. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!