Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért védik...

A liberálisok miért védik foggal-körömmel a magzatgyilkosságot?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:

[link]

Nézzétek meg, kedves liberálisok!

2022. okt. 5. 12:04
 42/75 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, te meg ezt nézd meg: https://www.youtube.com/watch?v=a8hNXFheG-M
2022. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
89%
Pedig ti vagytok annyira oda, hogy nevezzük neven a dolgokat (legalábbis ami szerintetek az). A férfi az férfi, az apa férfi, a nő az nő, az anya az nő, az embrió gyerek, de akkor a mi gatyánk az ugyanannyira náci is 😂
2022. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
85%

Hát amúgy engem bár abortáltak volna ahelyett, hogy alkoholista apa mellett nőjek fel, csak hogy a legnagyobb családon belüli traumámat említsem röviden. Konkrétan terápiára járok, tesó. Ha nem félnék az öngyilkosságtól, már évek óta halott lennék.

Na EZÉRT gondolom azt, hogy ha valaki nem képes a megfelelő mentális, anyagi feltételeket megteremteni, és szorult bele önkritika, akkor legyen már lehetősége ne megszívatni a gyereket.

2022. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 Dzsonszi ***** válasza:
29%

#45

Attól mert te ilyen lelkületű vagy ne ítélj már halálra olyanokat, akik ugyanabból az esélyből jobbat ki tudnának hozni mint te.

Én nem feltétlenül vagyok abortuszellenes, mert azok miatt akik összevissza dugnak és a abortusz nekik egy fogamzásgátló módszernek számít ne szopjanak már azok, akik védekeznek/odafigyelnek csak véletlenül becsúszott önhibájukon kívül egy gyerek. Nyilván a kettő közti abortuszt nem lehet megkülönböztetni, ezért inkább legyen, mint ne legyen.

De akkor növesszetek tököt és mondjátok ki, hogy a saját kényelmeteket akarjátok megmenteni és inkább elvetitek a gyereketeket és ne gyertek már ilyen kurrv@r@ szánalmas szövegekkel, hogy ti tekintettel vagytok a gyerek jövőjére és ezért már nulladik lépésként, esélyt se adva neki elvetitek, és aki abortuszellenes az pont hogy kib@sz a gyerekkel (azzal hogy megmenti, fuck logic)

2022. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
85%
#47 amég az alkalmatlannál alkalmatlanabb utolsó trógerek is gyereket vállalhatnak, és még a náluk is rosszabb emberek is bevállalják, ha már így alakult, annak a gyereknek nem lenne más az élete mint szenvedés. Beleszületik egy olyan családba, ahol apu jól megveri a 2 hónapos kis babucikát, mert az nem hagyja abba a sírást. Olyan családba nő fel, ahol apuci veri anyucit a szombat esti különkiadás a mese után. Olyan családba születik, ahol anyuék elköltik a pénzt a cigire meg a piára, a gyerek meg a penészes kenyér sarkát eszi. Aki az omladozó falu vályogházba születik bele. Ez nem más részetekről, mint szadizmus ezen a ponton.
2022. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
83%

#47 Engem az abortusz speciel megmentett volna egy öngyilkossági kísérlettől. Sokkal kevésbé fáj, ha a szülő belátja, hogy a családi környezet toxic lenne, és inkább elveteti az öntudatlan izét, mint több év mentális szenvedés után a saját kezével vessen véget az életének az a gyerek, hozzáteszem nem beszámítható, mentálisan labilis állapotban. De oké, egyéni szoc. probléma.

Tegyük fel, hogy olyan gyakori az, hogy valakinek az abortusz egy védekezési opció. Ezek az emberek felelőtlenek, nincs ezen mit ragozni, gondolom ebben egyet értünk. Helyes-e ilyen emberre gyereket bízni szerinted?

Az örökbefogadás meg... Nem mindenkit fogadnak örökbe, van akit traumatizál, hogy örökbe lett fogadva. Teljesen lutri.


Egyébként szerintem ne te mond már ki, hogy a másik fél miért gondolja azt az abortuszról, amit gondol. Nem véletlenül a másik ember véleménye. Szerintem én jobban tisztában vagyok, hogy miért gondolom azt, amit. Én sem állítottam, hogy az ab.ellenesek szánalmas kegyetlen fszok, akik csak kontrolálni akarnak másokat, nem törődve a gyerekre jutó következményekkel, és csak azért gondolják azt, amit. Szerintem nem tiszte senkinek sem egy vitában azt magyarázni, hogy a másik mit miért gondol, és ezzel lesöpörni azt, amit a másik fél mondott.

A kényelmi funkciókba belemenve. Az abortusz egy fájdalmas beavatkozás, következményekkel, nem egy klasszikusan kényelmi funkciónak nevezhető dolog. Olyan szempontból nevezném ÉN (nem feltétlenül a liberálisok összessége, hanem speciel én) kényelmi cuccnak, hogy ha nem akarsz valamit, ezáltal nem kényelmes, ami ezzel jár, az el lesz cseszve. Gyereknevelésnél meg ez túl nagy hatás egy másik emberre, ami nem fér bele szerintem. Ez ilyen összefüggő dolog, hogy ha a szülőnek vállalhatatlanul kényelmetlen a gyereknevelés (tehát nem az egészséges szinten, hogy jó, kényelmetlen, de szeretem, mert....), akkor az traumatizálni fogja a gyereket, ami nagyon hat a jövőjére.

2022. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 Dzsonszi ***** válasza:
28%

#48

Tehát akkor az itt kommentelő, abortuszpárti "születéskor kezdődik az élet", "my body my choice" szöveget toló emberek mind mind alkalmatlan utolsó tróger.

2022. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
100%
#50 a te szemedben talán. Jó szívvel bíznál gyereket az ilyenre?
2022. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
28%

49


De itt most azon ment a vita, hogy egyesek elkezdték azt hazudozni, hogy az élet a születéskor kezdődik. Amúgy az én családomban is sok alkoholista volt, de az élet nem mindenkinek egyszerű. Ennyi erővel egész Afrikát folyamatosan abortálni kéne.

2022. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!