Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért védik...

A liberálisok miért védik foggal-körömmel a magzatgyilkosságot?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 Dzsonszi ***** válasza:
31%

#51

Erre szokták azt mondani, hogy ha a NASA a Marson egy földalatti apró vízcseppben találna egy osztódásra éppenhogycsak képes sejtet, akkor kikiáltanánk, hogy életet találtunk a Marson. Akkor lehessen már életnek nevezni egy pár hónapon belül magzattá váló embriót, ami - mégha az anyja nélkül el is pusztulna - tartalmaz sokszázimillió sejtet, melynek leírhatatlanul bonyolult biokémiai reakciója dolgozik egy kifejlet embert létrehozásán.

2022. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
87%
#52 a Marson levő hipotetikus sejt az olyan körülmények között is önállóan életben marad, arra lehet mondani, hogy igen, az bírja a strapát. Az embrió erre nem képes. Életfunkciói vannak, de azokat nem tudja magától fenntartani. Ezért nem tekintem teljes értékű életnek.
2022. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
88%

Olyan szórakoztató látni ahogy párnaponta kiírsz ide egy abortuszos kérdést, amire tucatjával jönnek a téged lehülyéző válaszok.

Kb mindig amikor látod a kis értesítés a saját kérdéseidnél, szinte biztosra tudod, hogy valaki vagy elhord majd a francba, vagy pedig úgy próbálja neked elmagyarázni az abortuszhoz való jogot, mintha egy ostoba gyerek lennél.

Ezen a ponton te magad kéred az alázást, Cölöp :D


És a helyzet az, hogy konkrétan teljesen értelmetlen az, amit csinálsz. A gyk-ra kérdéseket kiirni nem valami nemes harc, az ég világon senkit sem fogsz meggyőzni az igazadról, csak simán lejáratod magad.

2022. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 Dzsonszi ***** válasza:
24%

"#52 a Marson levő hipotetikus sejt az olyan körülmények között is önállóan életben marad, arra lehet mondani, hogy igen, az bírja a strapát. Az embrió erre nem képes. Életfunkciói vannak, de azokat nem tudja magától fenntartani. Ezért nem tekintem teljes értékű életnek."

Na ez a másik baromság amit még szoktatok írni. Akkor kapcsoljátok már le nagyit a kórházban a gépekről, nézzük meg képes-e önmagától életben maradni, ha nem akkor mondjuk ki, hogy nem is öltük meg, mivel már amúgy se élt. Grat!

Lenne egy kis biológia tudásod, akkor nem írnál olyat, hogy az élet feltétele, hogy önállóan életbe maradjon, akkor az összes parazita, szimbiózisban élő élőlény miért számítanak élőlénynek?

2022. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 Dzsonszi ***** válasza:
11%
De csak ismételni tudom magamat, hogy mennyire szánalmasok vagytok (és nem mindenki aki támogatja az abortuszt) hanem a hozzád hasonlók, aki egy db sejtet teljes értékű életnek tart a Marson, míg egy embriót/magzatot nem.
2022. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
78%

#55 a nagyi leélt egy életet. És amúgy eutanázia párti vagyok, ha nem képes már életben maradni, akkor neki is jobb, ha nem agyhalott zöldségként még életben tartják a gépek x ideig. Ha pl holnap autóbalesetem lenne, és ilyen állapotba kerülnék, inkább kapcsoljanak le. Vagy ha kiderülne hogy gyógyíthatatlan rákom van, és fél évem van hátra, akkor onnantól, hogy hanyatlani kezd a jóllétem, én kérném a kegyes halált. De ez más

A parazitákat érdekes hogy szóba hozod, mivel definíció alapján az embrió, az pont megfelel a paraziták tulajdonságainak.

2022. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
88%
#56 nem tartana senki teljes értékű életnek egy sejtet a Marson. Kb olyan szinten lenne mint egy papucsállatka, vagy amőba. Azért lenne nagy szám mert másik bolygón van.
2022. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
21%

Jobb lenne a felvilágosításokba is ha energiát feccölnének, nem csak habzó szájjal tüntetni az abortusz mellett.

Akik ki-be járnak a kórházba abortuszra, azok legközelebb is ehhez a "módszerhez" fognak nyúlni.

Itt egyértelműen segghülyékről van szó.

Azt még talán el tudom képzelni, hogy egyszer "becsúszik" (khm...), de hogy valaki már másodjára meg többedjére is ott találja magát, az egyértelműen idiotizmusra vall.

Ilyen formán kényszergyógykezelhetőnek kellene lennie, mivel aki szerint egy műtét jobb, mint egy tabletta/óvszer/spirál/stb, az nem beszámítható.

2022. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
100%
18:31-től hallgasd meg azt a levelet, amit felolvas: https://www.youtube.com/watch?v=wuwd5cLeAwE
2022. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy az embrió/magzat az anyja nélkül életképtelen, még nem ok arra, hogy elvegyük az életét. Ha valaki súlyos balesetet szenved, nyilván nem oltjuk ki az életét arra hivatkozva, hogy a légzését vagy a keringését még akár hónapokig gépek tartják fenn, a gépek nélkül életképtelen volna.
2022. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!