Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért védik...

A liberálisok miért védik foggal-körömmel a magzatgyilkosságot?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
77%
#31 rendben a fogantatás napomra majd kérek egy könyvet a témában
2022. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
14%
Azoknak, akik itt a „milyen körülmények közé kerül a megszületendő gyerek?” kérdéssel sopánkodnak, feltenném azt a kérdést: vajon mi jobb, nem ideális – vagy akár kifejezetten rossz – körülmények között élni, vagy esélyt sem kapva a kórház veszélyes hulladékaként végezni?
2022. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
91%
Esélyt sem kapni jobb, 33-as. Diszfunkcionális családban nőttem fel, igaz, engem akartak, de attól még pocsék. Anyai nagyanyámnak soha nem lett volna szabad szülnie.
2022. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
81%
#33 én a hulladékra szavazok. A társadalom összeomlófélben, gazdasági válság a küszöbön, atomháború esélye csak egyre nő, emellett a klímakatasztrófa egyre valóságosabb, éveken belül még melegebbek és szárazabbak lesznek a nyarak, elszáradnak a gabonák, növények, a tavaknak búcsút mondhatunk, a folyók elapadnak, elfogy az ivóvizünk. A bolygó túlnépesedett. Heteken, hónapokon belül elérjük a 8 milliárd főt. A bolygó nem képes ennyit eltartani. Igen, tudom, a túlnépesedés nem itt van, de ugyanaz a bolygó lát el minket is. Magyarország is ugyanazon a túlnépesedett bolygón van. Globális katasztrófa felé tartunk, és ti itt sopánkodtok, hogy jajj szüljünk ebbe a pusztulatba minél többet, hogy minél többet szenvedjen. Gratulálok.
2022. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 Dzsonszi ***** válasza:
24%

" Mellesleg, az élet a születéskor kezdődik."

Tehát ha szülés előtt egy órával szétcincáljuk a gyereket akkor nem öltünk meg semmit. Logikus!!

Semmi értékrendetek nincs? Németországban a libsik elintézték, hogy a kakasokat már a kikelésük előtt öljék meg, hogy ne érezzenek fájdalmat, de még ez sem volt elég, hanem le akarják rövidíteni, hogy maximum 9 napos tojásokat lehet megölni, mert utána már érezhet fájdalmat!

Na most ezek után ugyanezek a libsik leírják, hogy az élet a szüléssel kezdődik, előtte nyugodtan kinyírhatjuk a gyereket. Szánalmasok komolyan mondom.

2022. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 A kérdező kommentje:
Az élet a fogantatáskor kezdődik.
2022. okt. 5. 11:40
 37/75 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően (szerintem) ott kezdődik, amikor már életben tud maradni (vagy tudják tartani) az anya testén kívül. Ez nem a terhesség 40.hétében következik be, hanem jóval hamarabb. De semmiképpen nem akkor, amikor az abortuszt elvégzik
2022. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
31%
A lelkiismeret tisztázása miatt
2022. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 A kérdező kommentje:

Úgy bírom, hogy a liberálisok mentegetik magukat, hogy "a magzat még az abortusz idején nem él". stb

Nagyon szánalmas.

2022. okt. 5. 12:03
 40/75 anonim ***** válasza:
80%
2022. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!