Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai 20 évesek inkább Orbánoz...

A mai 20 évesek inkább Orbánoznak, mint elmennének dolgozni vagy tanulni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok ilyennel találkoztam munkaadóként.

#munkavállaló #20 évesk
2022. szept. 5. 07:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%

Ki mondta, hogy nem dolgoznak, vagy tanulnak?

Dolgoznak és tanulnak ők, csak külföldön!

2022. szept. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem semmi kozod hozza, mint hogy nekunk se ahhoz, higy egy nap hanyszor gyurod meg a nyelveddel a golyoit.
2022. szept. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
19%

Sok embernek igen nagy mákja van, hogy Orbán a miniszterelnök.

Rá lehet fogni a kudarcot.

2022. szept. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 DK-s ***** válasza:
75%

#2-nek:


Ment a like.


Én is azt javaslom a kérdezőnek hogy majd akkor foglalkozzon más dolgával,ha az megkéri rá!

2022. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 DK-s ***** válasza:
66%

Egyébként pedig talán nyugati béreket kellene munkaadóként felkínálnod,és több lenne a jelentkeződ! XD


Mert amíg a Magyar béreket kínálgatod, addig ők szépen elhúznak innen.

2022. szept. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Morzsi007 ***** válasza:
24%

Hozzánk jönnek jelentkezők egy munkahelyre, 20-30 év közöttiek. 500000 Ft-os bérigénnyel, nem egy, nem két ember. Csak az a baj, hogy közük nem volt a munkához, se gyakorlat, a programot nem ismerik, amiben dolgozni kellene.

Ezzel azt akartam mondani, hogy a mai fiatalok többsége sokat akar keresni, de nem akar tenni érte semmit. Persze van kivétel, de Ők vannak kevesebben. Azt már nem tudom, hogy Orbánoznak vagy sem.

2022. szept. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Fsms ***** válasza:
73%

A probléma ott van, hogy a mostani 20 korosztály több helyről szerez információt, ezért látja az ország csődjét a Fidesz lopásait, politikai ámokfutását . Gyerekem sem szereti orbánt, viszont beszél angolul, németül, oroszul, jó néhány Microsoft certifikációt szerzett, és rájött, h a Fidesz tönkre vágta az ország jövőjét, szóval érettségi után külföldön folytatja.

Szóval ne aggódj az értelmesebbje elmegy, SAJNOS. És itt maradsz gazdáddal egy simogathatjátok egymást.

2022. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
De hát a Fideszesek szerint a diplomások rószak... Főleg ha még nő is az illető.
2022. szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%

A szüleiknek köszönheted. Beállítják a gyerekeiket is a futoszalag mellé.


Bezzeg az én munkatársam csőszerelő és 3 diplomás gyereket nevelt, neki még az volt a célja hogy a gyerekének jobb legyen.


A mai legalja fidesz szavazó meg rabszolgát csinál a gyerekéből.

2022. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
27%
Jáj ezek a maji fijatalok, nem dógoznak, meg nem ösmerik mi a munka!
2022. szept. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!