Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai 20 évesek inkább Orbánoz...

A mai 20 évesek inkább Orbánoznak, mint elmennének dolgozni vagy tanulni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok ilyennel találkoztam munkaadóként.

#munkavállaló #20 évesk
2022. szept. 5. 07:39
1 2 3 4
 11/32 DK-s ***** válasza:
68%

#6-nak:


Aztán kiballag szépen az EU-ba, és ezt az 500.000 forintos bért konyhai mosogatóként is megkapja.


Te meg nyaljál sót.

2022. szept. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 DK-s ***** válasza:
60%

Ismét #6-nak:


Bocs, utánanéztem. Nem kaphat 500.000-et, mert napi 8 órával, 20 napos hónappal számolva,a MINIMÁLBÉR 742.156,8 forint Németországban.

2022. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%
Ej ezek a mai fiatalok. Bezzeg Kádár idejébe amikor a pufajkások rendbe tettek ha a rendszert szidtad.. :))
2022. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 DK-s ***** válasza:
34%

#13-nak:


És azért is kaptál 30 napot, ha a személyidben nem volt aktív munkahelyed!


Remélem átment a lényeg!

2022. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
14%

Sokeszű dékáska, megint egy volt keleti blokkos országot hasonlítgatsz egy II vhb utáni nyugati hatalomhoz....?

Eszetek annyi komolyan, mint a lepkének.

2022. szept. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 DK-s ***** válasza:
12%

#15-nek:


Te élsz a múltban,"kisfiam".


Én két egyenrangú EU-s tagállamot vetettem össze.

2022. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 DK-s ***** válasza:
79%

Ismét #15-nek:


Azt pedig, hogy még mindig a "volt keleti blokkos" állapotban vagyunk, köszönd O1G-nek.



Fel sem vagy képes fogni, hogy az elmúlt tizen-egynéhány év alatt mekkora nagyságrendű pénzt lopott el az országtól.


Én sem.

2022. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%

8 éve élek külföldön, de sosem felejtem el, mikor döntöttem el végleg, hogy felhagyok a honi munkakereséssel:

akkor épp volt melóm, de, már látszott a vége, ezért is kezdtem külföldön nézelődni, viszont fent volt a CV-m egy csomó honi melókereső oldalon és egyik nap csörög a telefonom egy magyar számról, hogy látta a fazon az önéletrajzom és érdekelne-e meló, keresek-e? Mondtam neki, hogy most épp van munkám, de nyitott vagyok, minden ajánlatra, igy hallgatom, persze, rövid szünet után a fazon közölte velem, hogy úgy érzi, hogy neki kéne kuncsorognia az irányomba, hogy menjek hozzá dolgozni, igy ő inkább leteszi a telefont. Na itt döntöttem el, hogy köszi ebből elég...



aztán egy új story azóta, szal' jelenleg sokadik pénzügyi pozimat töltöm már, ilyen-olyan cégeknél, köztük GL, AP, AR, OTC, Payroll és hasonlókkal foglalkoztam, nem is olyan rég, hiv valaki megint magyar számról és mondja, hogy magyar melót ajánlana távmunkára, de, hogy van-e mérlegképes könyvelői papirom, mert látja a GL-t, de gyakorlatra ők nem tudnak felvenni. Mondtam az illetőnek, hogy nincs, de, évek óta igy dolgozok, erre közölte, hogy akkor sajnos nekem nincs jövőm a cégénél.


Magyarország

2022. szept. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
37%
Nyámnyila pávák ezek. Nem hogy dolgozni, de még katonák sem voltak.
2022. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Morzsi007 ***** válasza:
16%
DK-s ne erőlködj🙏🏻, kevés vagy Te ide.
2022. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!