Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Határon túli Fideszesek...

Határon túli Fideszesek tudják,hogy Orbánék voltak azok amik a legelső Trianon napi megemlékezésen kivonultak? Nem Gyurcsány,nem Ungár nem Feketegyőr Orbáán

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 22:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

19-es "Mondja ezt az, aki le sem tudja helyesen írni azt, hogy erdélyi! Vicces vagy, ráadásul mocskos a stílusod is picinyem!"


Te hülye vagy, "picinyem"!


Megszámoltam a kedvedért: 12-szer, azaz TIZENKÉTSZER írtam le helyesen, hogy erdélyi magyar (még az általad idézett szövegrészben is) és egyetlenegyszer írtam véletlenül nagy kezdőbetűvel az "erdélyi"-t (mert eredetileg azt akartam írni: Erdélyben élek).


Vagy olyan gáz, hogy a tucatszor helyesen használt fogalomnak megkeresed az egyetlenegy, véletlenül elírt formáját, hogy ezzel próbáld szánalmasan bizonygatni, hogy ÉN ne tudnék magyarul helyesen írni?????


Hú milyen rémségesen gáz ez, picinyem...


Egyetemi szinten tanultam magyar nyelvészetet, szánalmas táposkáim, afelől aztán megnyugodhattok, hogy elég jól megy a helyesírás.


Nézzetek már szét ezen a szánalmas oldalon, hogy írnak a tápos barátaitok, Mária országában! És nem elütésekről van szó esetükben!


A stílusa pedig minden erdélyinek ilyen lesz, ha lerománozod.


Próbáld ki ezt a "mutatványt" egy székely faluban, és a "stílus", amit válaszul kapsz, nem mocskos lesz, hanem VÉRES, garantálom, picinyem!


De nyugi, nem fáj nagyon a bicska a hátadban - csak ha nevetsz! :-))))

2022. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
76%

Ha lenne gerincetek, nem ezt a tetű tolvaj bagázst szavznátok megfolyamatosan a Magyarországon lakók szenvedésére.

A marék ezüstnek örültök, a többi meg kit érdekel, úgyse éltek ott, úgyse vagytok magyarok, nem?!?

"Mária országa" .....nem, az valamelyik másik, a ti képzeletetekben élő baromság.

2022. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

Erdélyben az ilyesmit nemcsak a magyarok, bármelyik közösség nagyon komolyan veszi, nincs mocskosabb sértés, mint az IDENTITÁSÁT elvitatni valakinek - itt a legtöbb közösség nem az "anyaországában" fotelhazafiaskodta végig a gulyáskommunizmust, a legvidámabb barakkban, és durván megszenvedte majd' mindenik a 20. századot!


Ugyanezt a stílust fogod kapni, ha egy szásznak, egy svábnak, egy cipszernek azt mondod, hogy ő nem is igazi német - miután a családját SZIBÉRIÁBA DEPORTÁLTÁK a származásáért!


Vagy mondd azt egy erdélyi zsidónak, hogy nem is zsidó - akinek az őseit deportálták a nácik, a magyar hatóságok lelkes közreműködésével (az erdélyi zsidóság több mint 90%-a elpusztult, mert Budapestnek csak a budapesti zsidóság megmentése volt prioritás, az erdélyiek messze vannak, dögöljenek - kit érdekel?).


Vagy vitasd el akár egy erdélyi román románságát (a Kárpátokon túliak szokták néha, mondván, hogy hát ők 900 évig magyar uralom alatt éltek), kést kapsz a hátadba!


Az én nagyszüleimet a dédnagyszüleimmel együtt, mínusz 20 fokban egy marhavagonban toszogatták a vasgárdista, fasiszta román hatóságok hónapokon keresztül, verték őket mint az állatokat (a dédanyámat is, nő létére, betegre verték) és kétszer bebörtönözték CSAK AZÉRT, MERT SZÉKELYMAGYAR EMBEREK VOLTAK!


Majd nagy későre a nagyapám kapott pár száz lejes kártérítést érte a román államtól! A négy tagú családból egyedül ő érte meg a bocsánatkérést és a "nagyvonalú" kárpótlást!!! A testvére, szülei úgy haltak meg, hogy senki még csak bocsánatot sem kért tőlük!


Itt embereket az identitásuk miatt MEGHURCOLTAK, MEGVERTEK, MEGGYILKOLTAK, ELNYOMTAK az elmúlt században, te szerencsétlen tápos!


És akkor azon akadsz fenn, hogy a STÍLUSA nem éppen kifinomultan udvarias annak, akit lerománoz egy fotelmagyar, aki szerint ideje lenne beolvadni, mert az a jó út!


HÁT OLVADJATOK BE TI, ha akartok, nem késő megtanulni törökül sem és visszaállítani a török hódoltságot Budapesten! Szarháziak!


Nem egy káromkodást érdemelne az a takony, hanem EGY BICSKÁT A HÁTÁBA!!!


Ha nem egy gyáva sz..r lenne úgyis, szívesen meghívnám, hogy mondja a szemembe - csak hozzon tekenyőt a beleinek, mert az enyémet nem mocskolom be vele!


Ha nem vagy képes felfogni, hogy sokszor meghurcolt kisebbségeket az identitásuk elvitatásával NEM SÉRTEGET JÓÉRZÉSŰ EMBER, akkor idióta vagy! Ennyi.

2022. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
22-es, a "Mária országa" IRÓNIA volt, ha nem tűnt volna fel...
2022. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Pikk Ász ***** válasza:
68%

"A stílusa pedig minden erdélyinek ilyen lesz, ha lerománozod."


De én NEM románoztam le senkit te hülye!

2022. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
68%
Akkor az elmebeteg 21-es arra is válaszolhatna, hogyha telibe leszarjátok mo-t és csak egy unalmas, sivár pusztának tartjátok, akkor mi a jó édes anyukátokért szaladgáltok 4 évente szavazni orbiékra? Vagy lehet mégis van abban igazság, hogy a pofa, meg a kamu magyarkodás nagy onnan kintről, közbe meg 2 zsák krumpliért akárkire leszavaztok onnan a magyarországiak kárára? Értelemszerűen az erdélyiek ebben a saját hasznukat keresik, aztán ha ezt egy anyaországi szóvá teszi, akkor egyből megy a sipákolás, hogy a tápos magyarok milyen gonoszak. Az pedig külön érdekes, hogy szerinted semmi köze a székely magyaroknak a magyarországiakhoz(szerintem sem) de azért amikor a roham kakadu meg a köpcös megy székelyföldre akkor úgy tapsoltok mintha maga a megváltó ment volna oda.
2022. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
25-ös, nem is neked szólt az üzenet, amire valamiért te reagáltál a megszólított helyett, a stílussal kötekedve - ahelyett, hogy belegondolj abba is, hogy mi a kiváltó oka egy ilyen stílusú reakciónak...
2022. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
49%

"hogyha telibe leszarjátok mo-t és csak egy unalmas, sivár pusztának tartjátok, akkor mi a jó édes anyukátokért szaladgáltok 4 évente szavazni orbiékra?"


Ezt kérdezd attól, aki szavaz! Az erdélyi magyarok 85%-a még csak NEM IS REGISZTRÁL (több mint 50% nem is állampolgár), nemhogy szavazna!


Nem tudom, az a 15%, aki regisztrál, és aközül is az a kb. 10%, aki végül leszavaz, miért teszi - mert NEM TARTOZOM KÖZÉJÜK, és más nevében nem beszélhetek.


Egy dolog biztos: itt egyetlen zsák krumplit sem kapott senki szavazatért (maximum román választásokon próbálkoznak ilyesmivel).


A tippem az, hogy főleg az idősek, akik "VISSZA"-kapták a már egyszer birtokolt állampolgárságukat, vagy azok gyerekei közül néhányan, egyszerűen benyalják azt a dumát, hogy ettől a papírtól ők most igazibb magyarok lettek és hálával tartoznak, amit a szavazataikkal kell kifejezniük.


Másoknak a 2005 december 5-ei népszavazás, és főleg az azt megelőző, valóban undorító kampány emléke fájhat talán, és beveszik azt a dumát, hogy itt még mindig gyurcsány-orbán között megy a harc nálatok.


De ezek csak tippek, őszintén: nem tudom valójában. Őket kell megkérdezni.


Máskülönben meg nem azokat kell ekézni, akik valamilyen naivitásból, hiszékenységből, érthető nemzeti érzésekből, a politikusaitok által megvezetve ÉLNEK EGY JOGUKKAL, amit sosem kértek, de hozzájuk vágtak.


Ez a ti belpolitikai problémátok, és ha nem értetek egyet azzal (mellesleg én sem!), hogy szavazati jogot kapjanak külföldön élők, akkor ezt pofozzátok ki a SAJÁT POLITIKUSAITOKBÓL!


Nekem személy szerint még az állampolgárság sem kellett (nem egy papírtól vagyok magyar - s itt látható is szépen, mennyire magyar némelyik, amelyiknek megvan az a papír születésétől fogva akár!).


Ettől függetlenül az állampolgárságot is meg lehetett volna adni szavazati jog NÉLKÜL, mint ahogy nagyon sok más ország is a bejelentett lakcímhez köti a szavazati jogot!


Miért nem úgy csinálták? - kérdezd a politikusaidat!


Egy dolog biztos: NEM AZ ERDÉLYIEK KÉRTÉK a szavazati jogot, több mint 85% a mai napig nem is él vele!

Akinek fontos volt az állampolgársági papírfecni, annak SZIMBOLIKUS okokból volt fontos, mert úgy érezte, valamit "VISSZASZEREZ", amit a szüleitől, nagyszüleitől erőszakkal elvettek, és amiért azok rengeteget sírtak!


Azt a marhaságot, hogy ezt a darab papírt szavazattal tartozik meghálálni, aki elfogadja, A TI POLITIKUSAITOK kezdték itt el terjeszteni, szabályos lelki zsarolással! És néhány hiszékeny, naiv, ártatlan ember beveszi és akkor leszavaz. Hát a magyar miniszterelnök mondta neki, nem akárki!


De több mint 85% a mai napig nem szavaz. Ettől kezdve értelmetlen a kérdésed: egy elenyésző kisebbség viselkedésének magyarázatát kéred számon, kollektivizálva, valakitől, aki a közösség nem szavazó többségéhez tartozik. Honnan tudjam???

2022. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel a folytonos bicskázásoddal csak puhapöcsű hülyegyereknek tűnsz, de oké.

Szerintem Orbán példaképei között Putyin és Ceaușescu is szerepel, ezt a világot építi fel a pénzen vett félhülye határontúliak szavazataival Magyarországon.

2022. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
76%
...és igazából korábban én is úgy gondoltam a határon túl élő magyarokra mint társainkra, de mivel már egy évtizede csak prostituáltak, és Magyarország elcseszésében aktívak, hát már szar alakokként gondolok én is rájuk.
2022. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!