Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Határon túli Fideszesek...

Határon túli Fideszesek tudják,hogy Orbánék voltak azok amik a legelső Trianon napi megemlékezésen kivonultak? Nem Gyurcsány,nem Ungár nem Feketegyőr Orbáán

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 22:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
59%
Tudják, de nem érdekli őket, miután 2004-ben megkapták Gyurcsányéktól, hogy büdös románok, és ne jöjjenek ide elvenni a munkát.
2022. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
18%
Pedig igaza volt ferinek, semmi közünk az erdélyi magyarul beszélő románokhoz. Ideje lenne nekik is felfogni, hogy a kutya sem kíváncsi itt rájuk.
2022. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontoz az egy b@rom. Vagy esetleg a pityókaszedő, alkoholista orbán imádó székelyek pontozgatnak le?
2022. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de csak mert nem egyeztettek velük előre.
2022. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
32%
Kapják most is a milliárdokat, szeretik ők ezt a féreg Orbánt. Gerincük nincs, de legalább pénzük van.
2022. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%

3-as, többek között én is lepontoztalak, pedig sem fideszes nem vagyok, sem magyar állampolgár. Csak Erdélyi!


Te viszont egy darab sz..a.r vagy, aki csak románozni tud. Román az öreganyád retkes, fekete valaga, amin keresztül erre a világra szomorodtál, te SENKI!


Itt az UTOLSÓ erdélyi magyar is MAGYARABB NÁLAD, többet tesz a magyar IDENTITÁSA, nyelve, kultúrája és egészében a magyar közösség megmaradásáért, a magyar népért, mint TE VALAHA IS FOGSZ AZ ÉLETEDBEN!


Románozol egy 98%-ban magyarlakta ország közepén fotelmagyarkodva, de ha meg kellene állj szemtől szemben akár két vadrománnal is és a szemébe mondd, hogy "Márpedig én magyar vagyok!" - ÖT PERC ALATT ROMÁN LENNÉL!


Gyáva, tápos nájlonmagyar senki!

2022. szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
39%

Na szerencséd van 6-oskám, pont visszajöttem megnézni a kommenteket. Úgy látom a mai pityókaszedés közben nagyon megsüthetett a nap, ez még a tajparaszt erdélyi magyarul beszélő románok között is elég ocsmány stílus.

Már régen integrálódni kellett volna, elfelejteni ezt a barom nemzeti hovatartozást aminek semmi értelme. A legtöbb erdélyi csak az orbán csüngőhasán való csimpaszkodásnak, meg a rengeteg kint elköltött forintnak örül, ami többek között az én adómból történik. Majd ha nem árulja el a hazát a sok proli oda kint és nem szavaz le a kormányra 2 zsák krumpliért úgy, hogy életükben nem laktak itt az országban, akkor majd lehet beszélni a magyarságról, addig meg kuss és sok sikert ott a román barátaid között.

2022. szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
Ja igen, tápos magyar, ezt sokat hallom onnan kintről. Az a baj, hogy én tényleg magyar vagyok, nyugodtan leellenőrizheted akár a személyimen is. Egy olyan nekem ne tápos magyarozzon, aki egész életében ott élt kint romániában, román állampolgársággal. Gyere költözz ide, ha olyan szar ott, mi tart vissza?
2022. szept. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
38%

7 "A legtöbb erdélyi csak az orbán csüngőhasán való csimpaszkodásnak, meg a rengeteg kint elköltött forintnak örül, ami többek között az én adómból történik. "


A többiek, 60 fölötti IQ-birtokosok kedvéért mondom el, akik esetleg olvassák ennek az idiótának a sorait.


A még nem teljesen elborult elméjű olvasók számára fontos rögzíteni a következő TÉNYEKET:


1. A 007-es idióta állításaival ellentétben az erdélyi magyarok 99%-a EGY MEGVESZEKEDETT VASAT SEM KAP SOHA A TI ADÓTOKBÓL - én sem kaptam SOHA EGY FILLÉRT SEM!


Az említett idióta egész egyszerűen HAZUDIK.



2. Az erdélyi magyarok 85%-a SOHA NEM VETT RÉSZT MAGYARORSZÁGI VÁLASZTÁSOKON SEM, a közkeletű hazugsággal ellentétben, amit odaát, az öngyűlölet hazájában, kormány és ellenzék egyaránt terjeszt!


A kormány nyilván azért terjeszti, hogy egységesen a fidesz mellett kiálló entitásként láttassa az erdélyi magyarokat - az ellenzék egy része pedig azért, hogy hergelje ellenünk a követőit, a magyarországi politika legjobb hagyományai szerint ellenségképet gyártva, politikai haszonszerzés céljából (1 millió migráncs, 23 millió román, stb.).


A valóságban: 1.300.000 (egy millió háromszázezer) magyar élt 2011-ben, Romániában (az utolsó népszámláláson), levélszavazat mindössze 225 471 érkezett, és annak mindössze a FELE volt erdélyi.



3. Magyar adóforintokból Romániában a miniszterelnökötök és pártja kizárólag FÖLÖSLEGES STADIONT épít, néhány látszatberuházást támogat, illetve legnagyobb részéből ÜZLETEL, felvásárolja fél Erdélyt, oligarchákon keresztül!


Csak a 7-eshez hasonló IDIÓTÁK képzelik azt egy politikusról, hogy ha valamit jótékonykodásnak állít be, akkor valóban jótékonykodik is!


E FRANCOT! Felvásárolják a legnagyobb értékű műemlékeket, kastélyszállókat üzemeltetnek, lovardákat hoznak létre, megveszik természetvédelmi területek üzemeltetési jogát, szállodaláncokat hoznak létre, és kizárólag zsírosan jövedelmező üzleteket csinálnak, nyugodtak lehettek!


És afelől is megnyugodhattok, hogy az üzemeltetők, tulajdonosok, felvásárlól 99%-ban NEM ERDÉLYIEK, hanem - akárcsak nálatok - A TI DRÁGA BELFÖLDI HONFITÁRSAITOK! Az erdélyiek maximum dolgozhatnak nekik, éhbérért!


Az említett kretén senki többi idiotizmusát szóra sem érdemes méltatni.

2022. szept. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
18%

A 7-es számú senki fröcsögő agymenése kapcsán még egy dolgot fontos kiemelni, ha esetleg élnek még a csonkaországban jórzésű, intelligens emberek, a számukra mindenképp:


AZ INTEGRÁCIÓ ÉS AZ ASSZIMILÁCIÓ NEM UGYANAZ!


Magyarországon is élnek integrálódott, de NEM ASSZIMILÁLÓDOTT kisebbségek: románok is, szerbek, horvátok, németek, szlovákok, bunyevácok, stb.


Próbáljátok meg tisztelni őket és elfogadni az identitásukat! Kisebbségi sorsból adom ezt a jótanácsot, mélyen együttérezve a magyarországi kisebbségiekkel is, akiknek ilyen mentalitású többség mellett kell élniük.


A 7-es valóban olyan, mintha egy Jan Slotába oltott Milosevics és Nicolae Ceaușescu szerelemgyereke volna, magyar kiadásban.


Ti ne legyetek ilyenek! Próbáljatok meg TOLERÁNSNAK lenni embertársaitokkal szemben, és mindenféle (etnikai, nemzetiségi, vallási vagy akár szexuális) kisebbséggel szemben!

2022. szept. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!