Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az ateista...

Mit gondoltok az ateista kezdeményezésről?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 19. 10:21
A kérdező szavazást indított:
Egyetértesz vele
Nem értesz egyet vele
27 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
27%
Azt, hogy fölösleges marhaság!
2022. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
Én örülnék, ha nem menne egy rakás pénz az egyházaknak, hanem függetlenül működne a kormánytól. Akkor a papok nem tartanának szentmisét egy emberért, miközben a saját vallásuk tiltja a bálvázonyást...
2022. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Keresztény vagyok él emellett baloldali is. A kormány undorító módon használja a vallásunkat szavazat szerzésre, így természetesen kezdeményezem a fentieket.
2022. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
28%
2: Ha nem tudod, mi az ima meg a bálvány közti különbség, akkor inkább ne szólj hozzá.
2022. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
22%

#2 Én meg örülnék ha egy ateista aki nem ért a keresztény valláshoz az nem próbálná megmondani a keresztények helyett hogy mit enged a vallásuk és mit nem.

Fogalmad sincsen arról mit jelent hogy misét mondatnak valakiért, jó lenne ha a hülyeségedet megtartanád magadnak.

A következő kommunista lépésed mi lesz? A szokásos módon tiltani majd börtönnel jutalmazni azokat akik keresztények?

2022. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek vele. 2022-ben eléggé ciki egy kitalált akármit imádni. Mutassuk meg, hogy az ország minimum 70%-át nem érdekli a vallás.
2022. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
19%
a reményhal.... :-D :-D :-D
2022. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
33%
Ha egy heteroszexuális kiállhat a melegek mellett, akkor én nem keresztényként kiállhatok a keresztények mellett. Attól, hogy a Fidesz szar, senki nem kéri vissza a kommunistákat.
2022. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%

#4, #5 Ez aztán a keresztényi válasz. Örülök, hogy gyakorló keresztényként bemutatjátok a keresztényi értékrendet. :)


Voltam elsőáldozó, bérmáló és gyakorló keresztény is. Ismerem a bibliát és tisztában vagyok vele, hogy mit jelent a bálványimádat. Az, amit Orbán Viktor tiszteletére tartottak az volt.


Ha valaki szerint kommunista intézkedés az, hogy a kormánytól független az egyház, hát legyen. Mondjuk a kommunizmusban pont függő viszonyban volt a két intézmény. Csak akkor működhetett és kapott pénzt, ha a hatalom által jóváhagyott narratívát követte. Nem ismerős ez a rendszer?


Sok sikert a keresztény értékek megtalálásában, mert láthatóan nagyon eltűnt bennetek.

2022. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
És miért mossátok össze a kereszténységet a politikával...???
2022. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!