Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint Orbán olyan...

Akik szerint Orbán olyan rossz, azért a tamogatásokat ők sem adták vissza?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 13. havi nyugdíjra, vagy az adóvisszatérítésre.

2022. aug. 15. 14:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Soha nem kaptam a g-citől semmilyen támogatást.

Viszont az adómat beszedi minden hónapban, és olyan f-szságokra költi el, amivel egyáltalán nem értek egyet.

Szóval inkább neki kéne visszaadnia pénzt nekem.

2022. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Már visszaadtuk az inflációval, az azóta bevezetett extraadókkal, és még bőven vissza fogjuk a hétszeres rezsivel is, megnyugodhatsz...
2022. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Na nekem pl. támogatás se jár, mert se nyögdíjas nem vagyok se nem tojtam 10 puját...
2022. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Visszaadom télen majd. Az “átlag” meghúzása miatt.
2022. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az adót sajnos annak is fizetnie kell, aki nem fideszhívő, ezért alaptalannak tartom azt az elvárást, hogy ők ne fogadják el a visszaosztásból őket megillető részt.


Én gyerektelen egyedülálló vagyok, semmit nem kaptam, viszont csengetek sajnos rendesen minden hónapban ennek a rohadék bandának. Inkább azt kérdezd meg, hogy Orbánék miért fogadják el a nem rájuk szavazó állampoldárok adóját? Meg mondjuk erre tőled is várom a választ.

2022. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De Gyurcsány nem adott soha semmit. És maki-zaj se adna uniós béreket...
2022. aug. 15. 14:51
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

-.-, demagógia a köbön.

Orbán nem adott soha senkinek semmilyen támogatást.

magyarországtól igénybe lehetett/lehet venni különböző támogatásokat.

Vegyük már észre, hogy az állam nem a párt, és főleg nem a párt vezetője. Értem én, hogy sokan ezt szokták meg az átkosban, vagy esetleg ezt sírják vissza, de fontos elkülöníteni a kettőt, különben megint ott fogunk tartani, hogy egy ember akarata az ország akaratával egyenlő.


Ráadásul adózni muszáj, szóval akár egyetértesz vele, akár nem, részt veszel a rendszerben. Ez így volt Kádár alatt is, így volt Gyurcsány alatt is és most így van Orbán alatt is.

Aki a politikai álláspontja miatt nem hajlandó az állam szolgáltatásaival élni, az csak annyit ér el, hogy saját magát fosztja meg a lehetőségeitől. De igazából azzal, hogy adózik, valójában ugyanúgy támogatja a rendszert.

2022. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Orbán meg a szánkba hugyozott!
2022. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg a jelenben élni, mert most sem Gyurcsány, sem Márki-Zay nincs hatalmon, hanem a kolostormalacod, akit megszavaztál. Attól, hogy ilyeneket ad, az SOHA nem téríti meg azt, amire az adónkat elköltötte 12 év alatt.
2022. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"De Gyurcsány nem adott soha semmit."

Komolyan, több mint 12 év után még mindig a Gyurcsány? Engedjétek már el azt a szerencsétlent :D

2022. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!