Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint Orbán olyan...

Akik szerint Orbán olyan rossz, azért a tamogatásokat ők sem adták vissza?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 13. havi nyugdíjra, vagy az adóvisszatérítésre.

2022. aug. 15. 14:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%
#6 A kérdésemre nem válaszoltál. (5-ös hozzászólás)
2022. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Na mi van kérdező, miért tűntél el? Nagyon kíváncsi vagyok az érveidre, válaszaidra. Vagy nincsenek? Csak az orbánba vetett vak hited van? És amikor szembejön a valóság, akkor elkotródsz?
2022. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem kaptam semmi ilyesmit. Mi a kérdés?
2022. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Gyurcsány csak emelte az adókat. De vissza soha nem adott. A 13. havit is csak elvette, Orbán meg visszaadta. Igen, még mindíg Gyurcsány, mert miatta tartunk itt.
2022. aug. 15. 15:29
 15/22 sörpocak ***** válasza:
100%

"De Gyurcsány nem adott soha semmit"


Ugye tudod, hogy pl. a 13.havi nyugdíj, mint fogalom es koncepció is egy mszp-s találmány? Nem a fidesz találta ki...

2022. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 Kérdésre válaszolás nem megy? Csak a beakadt gyurcsányozós lemez pörög? Na ez a baj veletek, agyhalott fideszesekkel, hogy csak bégetitek a mantrát és egy értelmes gondolatotok sincs. A saját álláspontodat sem tudod megvédeni, mert nem vagy képes értelmes gondolkodásra. Nagyon siralmas, hogy az ilyen 0 IQ-val rendelkező lények is szavazhatnak, mint te. Ráadásul sokan is vagytok, ami még nagyobb szégyen.
2022. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerű földi halandóként csak annyit látok, hogy:

-a hatalmon lévők egyre pofátlanabbul lopnak és egyre arrogánsabbak

-az oktatás lezüllesztésével az emberek is egyre butábbak, a helyesírási és fogalmazási képességeik egyre gyatrábbak

-napról napra nagyobb baromságokkal rukkolnak elő, lásd Orbán legfrissebb tusványosi beszédében a faji keveredés, főispánok, állítsuk meg/dühíti önt/egyéb primitív emotikonos kampányok)

-a kórházak is egyre jobban robbannak lefelé, a várólisták meg egyre hosszabbak

-az emberek idegesek, feszültek és nagy általánosságban alul vannak fizetve, elég éles a kontraszt a környező országokhoz képest.

2022. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
#18 Még mindig nem sikerült válaszolni az 5-ös hozzászólásomban feltett kérdésemre. Tudod egyáltalán értelmezni, amiket írunk? Vagy engedjünk el, mert egy tengeri csillag szellemi szintjén vagy?
2022. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#18 én azt látom, hogy nekünk most van gyalázatos kormányunk, de úgy látom vagy trollkodsz vagy agymosott vagy, mindkettő a te bajod, nem az enyém :)
2022. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
#20 Így van, egyetértek. Egyébként szerintem csak egy agymosott, buta ember. Ez az értelmi szint, amit a kérdező hoz, egyáltalán nem ritka a fideszszavazók között. Sőt, mintha már követelmény lenne náluk a 60 alatti IQ.
2022. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!