Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megnéztem VHS-ről Orbán...

Megnéztem VHS-ről Orbán Tusványosi beszédét és nekem teljesen normál beszédnek tűnt, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy nem vagyok fideszes, de én semmi náci dolgot nem találtam ebben. Attól, hogy Orbán mert beszélni a kevertfajú emberekről az még nem náciumus. Nyilván, a mai polkorkekt világban mindenre rá lehet és rá is kell fogni, hogy náci, de attól még nem lesz az, csupán Orbán olyan dolgokról beszélt, amik a nyugati társadalmakban tiltva vannak úgy mint a tervezett fajkeverés, a tervezett migráció betelepítés,stb és ez érthető ha a nyugati hatalmaknak nem tetszett, de attól még igaz.

2022. júl. 29. 20:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#10 Nyilván a más kultúrájú és rasszú emberekre gondolt, de ezt te is érted szerintem. Az meg teljesen más jellegű faj keveredés mint ami a történelmünk során végbe ment, mivel ezt tervezetten csinálja az EU. Aki szerint a kettő dolog ugyanaz, ott azzal komoly gondok vannak..
2022. júl. 29. 21:29
 12/24 anonim ***** válasza:
75%

11 - és nem vagy fidernyák???

A szellemi szinted alapján akár az ötödik leghülyébb is lehetnél...

2022. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Arról beszélt, hogy etnikai alapon kell válogatni az emberek között pl a határon, sengen ide, sengen oda. Ez nácizmus, definíció szerint. Egyéb kérdés?
2022. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

11: arról tudsz, hogy jelenleg a fidesz engedi, hogy tömegesen ázsiai munkásokat hozzanak ide? És ezek közül nem kevés itt is fog maradni, ha jó munkaerő, mert akkor a cégek is támogatják majd, hogy maradjanak:


A magyar munkáltatók új slágere: ázsiai vendégmunkások

[link]

2022. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
14. Indiait is
2022. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kiírtam kétrétegű, kétoldalú blueray-ra, onnan felrippeltem Youtube-ra és úgy néztem meg, hogy legyen benne egy kis izgalom is.
2022. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy nem barlangrajzon.
2022. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
4%
#13: Nem nácizmus, csak amatőr szegény. Azt kellett volna mondani, hogy szimpátia alapján válogatunk, és Ursula még bele is élvezett volna Angela szájába.
2022. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
12%
13: Gőzöd sincs, mi a nácizmus.
2022. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
25%
Semmi gond nincs veled. A túlhisztizőkkel van a gond.
2022. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!