Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megnéztem VHS-ről Orbán...

Megnéztem VHS-ről Orbán Tusványosi beszédét és nekem teljesen normál beszédnek tűnt, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy nem vagyok fideszes, de én semmi náci dolgot nem találtam ebben. Attól, hogy Orbán mert beszélni a kevertfajú emberekről az még nem náciumus. Nyilván, a mai polkorkekt világban mindenre rá lehet és rá is kell fogni, hogy náci, de attól még nem lesz az, csupán Orbán olyan dolgokról beszélt, amik a nyugati társadalmakban tiltva vannak úgy mint a tervezett fajkeverés, a tervezett migráció betelepítés,stb és ez érthető ha a nyugati hatalmaknak nem tetszett, de attól még igaz.

2022. júl. 29. 20:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Veled van a gond.
2022. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Még mindig nem derült ki, ki kente be tusvánnyal, meg egyáltalán mi az a tusvány. Valami kenőcs?
2022. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

STOP Propaganda.


A kérdésed bújtatott propaganda.


Nem vagyok fideszes, de.. = fideszes vagy.

2022. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

“ Leszögezném, hogy nem vagyok fideszes,”


Csak Mi Hazánkos! Egy 🐶

2022. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A VHS használata a leginkább érdekes ebben a kérdésben.
2022. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Emberek kapcsán fajokról beszélni a nácik szoktak. Tudja ezt Orbán is. Szándékosan provokált, ugyanezt elmondhatta volna fajok nélkül is, különösen, hogy az "európai faj" kifejezésnek vajmi kevés értelme van.
2022. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem magával az Orbáni jelenséggel értek egyet, hanem a beszédében vannak bizonyos dolgok amikkel egyetértek. Ettől nem hinném, hogy fideszes vagyok, sem pedig mihazánkos.
2022. júl. 29. 21:02
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 8mm-es filmszalagon néztem meg
2022. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Fidesz = mi hazánk.


Ugye ugye, összenő ami összetartozik.

2022. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Az emberiség egy faj, milyen fajkeverésről beszélt? Kultúrák keveredéséről beszélt, mert nem rasszista, azt mondja, de akkor miért fajokat emleget?
2022. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!