Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak felháborodva a kedvezményes rezsi korláton, holott ez így igazságos egy válságban?

Figyelt kérdés

Fizessen sokat aki nem tud spórolni és aki luxusban él, és fizessen keveset az aki csak épp a túlélésre hajt.

Nekem nagymamám például egyedül lakik és télen a rezsicsökkentés ellenére is csak 1 félszobát fűt ki magának egy össz. 1,5 szobás Kádár panelben. Olyankor sem a nappalit, sem a kis konyhát nem fűti. Ő tud spórolni, neki nem is kell majd piaci árakat fizetnie.

A gazdag pazarlóknak meg miért ne kelljen? Nem értem.



2022. júl. 15. 13:59
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem a nagy gazdasági világ válság hanem a mi válságunk ami 12 év kormányzás miatt van. Egyébként a konszolidáció sose a nagy adó emelés. Az a kalimpálózás.
2022. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
#32! Kár, hogy a matek tudásod a szövértési képességed rovására ment. Leírtam, hogy most NEM lépem át, a villanyt, de ha a bojlert lecserélem, akkor már át fogom. Azt is leírtam, hogy minden rohadt régi, a hűtő se energiatakarékos, mint semmi. Tudom, vegyek újat. Jó ötlet, kár, hogy többe kerül, mint egy havi fizetésem. A gázzal pedig azért lépem át, mint írtam, mert rohadt nagy belmagassága és sajnos nem mondhatom, hogy csak a lakás alját fűtöm🙄Arról se tehetek, hogy se mellettem, se fölöttem nem fűt senki. De a fölöttem lévő lakás üres, nyugodtan beköltözhetsz, és fűthetsz ügyesen, ahogy szoktál, hátha akkor én se lépem át😉
2022. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan ugye kedves kérdező, hogy egy 120 literes bojler, mondjuk egy ,4 fős családban, már meg is eszi az áramkeretet?
2022. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!