Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak felháborodva a kedvezményes rezsi korláton, holott ez így igazságos egy válságban?

Figyelt kérdés

Fizessen sokat aki nem tud spórolni és aki luxusban él, és fizessen keveset az aki csak épp a túlélésre hajt.

Nekem nagymamám például egyedül lakik és télen a rezsicsökkentés ellenére is csak 1 félszobát fűt ki magának egy össz. 1,5 szobás Kádár panelben. Olyankor sem a nappalit, sem a kis konyhát nem fűti. Ő tud spórolni, neki nem is kell majd piaci árakat fizetnie.

A gazdag pazarlóknak meg miért ne kelljen? Nem értem.



2022. júl. 15. 13:59
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
84%

#7

"Ha meg sok gyerekük van akkor miért vállaltak a semmire gyereket"

Egyébként azért, mert a kormány csak a gyerekekre ad támogatást és támogatás nélkül ingatlant venni lehetetlen.


Igen, a kormány elcseszte, tönkretette sok száz ezer ember életét. Egy normális kormány ilyet nem tett volna.

2022. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
94%
Mi villannyal futunk. ha megfagyunk se tudjuk megoldani, hogy a nevetsegesen alacsonyra huzott hataron belul maradjunk. Nyaron igen, telen nem
2022. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
0%
12! De például miért fűtötök villannyal? Miért?
2022. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
9es bocsánat nem tudtam hogy a 21. Században egy európai országban ami az Európai unió tagja az a divat hogy visszafelé fejlődünk a sötét középkorba és a meleg víz helyett még mindig hideg vizet használunk igazad van micsoda logika öcsém végülis az teljesen rendben van hogy ugyanolyan életszínvonal mellett többet költsek ugyanannyi fizetéssel mert a kormány erre volt képes és még én vagyok a szemét hogy szólni merek ez igen gratulálok.
2022. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 árokpart ***** válasza:
85%
Te képrdező már ne haragudj, de te normális vagy egyébként? Szerinted aki nem egy szobás lakásban él az mindenki gazdag? Vidéken sokszor a 100 éves romosabb házakban élő emberek szerinted gazdagok, mert van mondjuk 3 szobájuk. Ha direkt csinálod akkor nagyon nem vicces, ha meg nem akkor szrintem nézesd meg magadat egy orvossal.
2022. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
77%

#7, te magadtól vagy ennyire hülye, vagy tanította valaki?

Úgy csinálsz, mintha mindenki tegnap vette volna a lakását, és „miért nem választott kisebbet”. Az én anyám a nyolcvanas években vette a házát, egy KÁDÁR-KOCKÁT. Szerinted ő palotában él???

A történethez az is hozzátartozik, hogy lakótelepi lakást akart venni, csak épp az OTP arra nem akaródzott hitelt adni annak idején...

2022. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
0%
A 100 éves romos házat meg a kádárkockát nyugodtan lehet fűtenni szénnel vagy fával is!
2022. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
#9 Mondd ezt egy szívbetegnek!
2022. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező te direkt vagy ilyen bajnok vagy csak trollkodsz? De komolyan kérdezem
2022. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy én Fideszes vagyok?

Valóban elcseszte, de az is hülye volt aki emiatt szült gyereket a semmire, mert a kormány ezt tukmálta nekik. Nagyon hülye volt. Aki olyan csóró, hogy saját magának sem tud házat/lakást venni csak állami pénzből, 18 év múlva hogy fog tudni 3-4 házat venni?.. mert mindegyiket el kell majd indítani az életben!

De ezek még a rezsit sem tudják fizetni a kölykeik után, szánalmas.

2022. júl. 15. 14:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!