Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaztak ezt...

Akik a Fideszre szavaztak ezt vártàtok vagy esetleg megbàntàtok hogy rájuk szavaztàl?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 14:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
Megbántam, és egy csomóan tudják is rólam, kellemetlen.
2022. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
#6 Hát igen, ha MZP lenne a miniszterelnök akkor ugye kötelező Pridera menni. Gondolj erre, miközben lesed az árakat a boltban és Sorost szidod, amiért büntet téged mert nem mentél Pridera.
2022. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
#12: Ritka fogyatékosnak kell lenni, ha valaki azt hiszi, hogy MZP el tudná kerülni ugyanezt a válságot.
2022. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
#13 Hát a Fidesz korlátlan 12 évig tartó elbaszott gazdaságpolitikáját nehéz lett volna visszacsinálni négy év alatt, főleg a szavazásokkor kiosztogatott milliárdokat visszaszerezni, de ahhoz is ritka hülyének kell lenni, hogy valaki azt higgye kötelező lenne Pridera járni, ha nem a tolvaj, hazug Fidesz lenne hatalmon. :)
2022. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
A Fidesz tönkreteszi az országunkat!
2022. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
59%

"Nem fogod fel, hogy 2 év Covid okozta válság még csak most kezdett kijönni, plusz itt a háború is? "


Érdekes más országba nincs ekkora szarvihar, se a covid se az Ukrán Orosz háború miatt. Ha még itt nálunk lenne háború akkor ráfogható, de ez ugyanolyan háború, mint amikor mondjuk Afganisztában harcoltak, csak az több ezer kilométerrel arébb volt.

2022. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem bántam meg. Nem azért szavazta a fideszre, mert szeretem őket, de még ez volt a legkisebb rossz, ami történhet.

Ti sem gondoljátok komolyan, hogy az a moslék koalíció, akik már a választás napján összecirkuszoltak egymással, most szakértő kormányként funkcionálnának. Max a koncon acsarkodnának.

2022. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17: Ilyenkor én nem szavazok senkire. Ilyen egyszerű. Nincs olyan, hogy kisebbik rossz. Szavazhattál volna kutyapártra is. Ők legalább hasznosan költik el a pénzt.
2022. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Megbántam, igen, de ma sem döntenék másképp. Amikor rájuk teszem az X-et, olyan egy kicsit, mintha arcon köpném magam. Nincsen sok választás. Azért nincsen, mert elku... Viccet félre, szintén a "kisebbik rossz" alapján döntöttem. A tévedés benne van a pakliban. Jó meg úgy sem lesz. A baj az, hogy néha szégyellem is magam, amikor durvább orosz propaganda megy az origón, mint az orosz állami médián. Putyin népírtását soha nem akartam támogatni.
2022. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!