Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaztak ezt...

Akik a Fideszre szavaztak ezt vártàtok vagy esetleg megbàntàtok hogy rájuk szavaztàl?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Pontosan mit?
2022. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem fogod fel, hogy 2 év Covid okozta válság még csak most kezdett kijönni, plusz itt a háború is? Beszoptad, hogy ha Klárikáék lesznek, akkor úgy fogunk élni, mint a németek? (Ahol egyébként ugyanúgy válság van.)
2022. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

2


Ja hogy mar a nemetek irigylik a magyar gazdasagot?


Bocs lemaradtam ezek szerint.


Na akkor megyek is ki Nemetbe mert foritommal vett repjegy olyan olcso, hogy euroban veszem, es Berlinbe megyek az utcara flegmazni hogy en magyar vagyok ti meg csicska nemetek euroztok levagytok maradva 100 evvel.

2022. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Válságot, komoly áremelkedéseket természetesen vártam, bárki lett volna kormányon. Vármegyézésre meg ispánozásra mondjuk nem számítottam.
2022. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Kisebbik rossz elvén szavaztam a Fideszre. Nem bántam meg, de nem is vagyok mindennel elégedett, amit csinálnak. Érdeklődéssel figyelem a Mi Hazánk tevékenységét. A következő évek függvényében nem kizárt, hogy rájuk szavazzak 2024-ben, vagy akár 2026-ban. Természetesen az összefogásra soha nem fogok.
2022. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

Azt vártam hogy gyurcsánynak és MZP-nek ne legyen beleszólása az ország irányításába. Ez bejött.

Szívesen várok minden építő jellegű javaslatot a baloldaltól.

De nem megyek pride-ra, nem megyek ukrajnába harcolni, nem akarok 40 százalékos szja-t fizetni...

2022. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Ők semmit nem várnak a kormánytól. Csak elhiszik, hogy minden más esetben minden rosszabb lesz, és ahhoz képest nekik ez is ideális.
2022. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 árokpart ***** válasza:
89%
Igen megbántam.
2022. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Megbántam de ezt nyilvánosan nem vállalom max csak így anonim.
2022. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Azt bánnám, ha Gyurcsány vagy MZP került volna hatalomra.
2022. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!