Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Heteróként még menő dolog...

Heteróként még menő dolog kimenni itthon a Pride-ra?

Figyelt kérdés
Mármint a választások óta, ahol kiderült, hogy nem kifejezetten élvez társadalmi támogatást az LMBTQ mozgalom.

2022. jún. 6. 04:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
100%

"Jogilag igen, viszont méltányosságban nem éppen. Amíg te, én képesek vagyunk házasodni azzal, akit szeretünk, egy meleg/leszbikus képtelen."


A méltányosság nem jog. Szarügy.

2022. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
49%
60 ő az a lányos meleg kinézetű, szeret nőiesebben öltözködni, és amikor elkezdte felvállalni magát, akkor 3 osztálytársam elkezdte cukkolni, de ő figyelmen kívül hagyta, mígnem kettő lefogta, egy pedig több helyen nagyon erősen megütötte. Az orra el is tört, és tiszta lila foltosan jött másnap suliba. A 2 fiú meg összvissz egy-egy osztályfőnökit kapott és ennyi volt számukra a büntetés, semmi több.
2022. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
24%

62es, egészen pontosan mit takar az "elkezdte felvállalni"?


A dolgok itt kezdenek gondot okozni..



Egyébként bocs, ez nem összeverés. Nekem is törték be az orromat, két három évfolyammal feletti srác és ők még csak intőt sem kaptak mert hiába volt az iskola területén, nem tanítási idő alatt, hanem utána volt fél órával. Szar érzés, de nem a világ vége. A te esetedben legalább kaptak valamit.

2022. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
40%
Az nem összeverés, hogy tiszta lila foltokkal jön másnap suliba?
2022. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
92%
Nem az. Én is mindig ott vagyok, csak néha nem értem rà. (Utazàs stb)
2022. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
66%
A többségből undort vált ki a homoszexualitás. Ez amolyan ösztönös dolog, nem nagyon lehet ellene tenni, ahogyan ösztönösen undorodsz pl.: a kutyaszartól is.
2022. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
32%
66 ez hülyeség. Nem ösztönös dolog, és mégcsak nem is természetellenes. Az állatvilágban is viszonylag gyakran ekőforduló dolog a homoszexualitás.
2022. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
60%

#67

Ösztönös, hisz a férfiak alapesetben a nők iránt vonzódnak, mert így jöhet létre az utódnemzés. Kell valami reflex, ami meggátolja, hogy az ember a pélót olyan helyre tegye, ahová nem való, máskülönben csak energia- (és utód) pazarlás az egész. Ez a reflex undor formájában jelentkezik, ugyanúgy ahogyan undort érzel a romlásban lévő étel szagától is (nehogy ételmérgezést kapj).


Bírom amikor az állatvilággal jönnek.

Az állatvilágban természetes, hogy a saját degenerált utódjaikat megölik és felfalják a szülök, párzási időszakban halálra menő összecsapások, a csimpánzoknál az ellenséges bandák között a kannibalizmus, a lámák meg előszeretettel harapják le a rivális hím golyóit.

Nyilvánítsuk ezeket a barbár dolgokat is természetesnek?

2022. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 manly ***** válasza:
62%
A Pride alja politika. Norm. ember oda nem meg.el.
2022. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
60%
Sose volt az.
2022. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!