Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy már...

Árokpart kérdése:

Mit szóltok hozzá, hogy már kezdik pedzegetni a megkülönböztetést a rezsicsökkentés kapcsán? Micsoda dolog ez?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy most még csak az önkormányzatokról és gazdálkodó szervezetekről van szó, de ha már egyszer egyáltalán ez felmerül, abból szerintem semmi jó nem fog kisülni.
2022. jún. 5. 12:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
80%

19) a '70-es években 150e gyermet született,most tavaly 92e.

Tehát a megoldás az életszínvonalat növelő lépések.hogy lehessen lakást venni,ha idejön a multi akkor uniós béreket fizessen, fejleszteni a szociális rendszert.

De a fidesz egyikben sem érdekelt mert egy hazaáruló párt, leírtam már százszor.

2022. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 felkelhetetle ***** válasza:
0%

21

Kb az összes európai jólléti országban hatalmas problémát jellent a demográfia, mindenhol fogynak az emberek, a világ szegény, nyomorgó országaiban pedig brutális módon növekszik a népesség, nyilvánvalóan jó az ha jóllétben ellünk, viszont ez önmagában, nem fogja megoldani a demográfiai gondokat, hiszen nem a pénz miatt nem születik annyi gyerek, hanem mert mindenki karrierista életmódot él, mindenki megakarja váltani a világot, mielőtt gyereket tervezne, csak hat az idő az kegyetlenül fogy

Amúgy te most komolyan a 70'es éveket hoztad fel példának a jóllétre? Ne nevettesd mar ki magad

2022. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

#20

Valóban nagyon szerencsésnek érezném magam, ha bárki gyerekei állnák a tisztességes nyugdíjamat.

Sajnos erre a te szavad nem garancia.

Majd, ha felnőnek azok a gyerekek, eldöntik, hogy itt szeretnének e élni egyáltalán.

Aztán, ha itt élnek, majd eldől, hogy tisztességes dolgozó emberek lesznek e vagy segélyből,seftelésből élők.

Értem én a logikádat és örülnék is neki, ha a családok támogatására fordított adóm egy normális adófizető generáció felnevelését szolgálná.

Szerintem te is látod, hogy az öngondoskodás felé terelgetik az embereket.

Így nem csak nekem, hanem neked sem feltétlenül fog a saját gyereked nyugdíjat termelni, hiába a szép elképzelés.

Mellesleg megjegyzem, hogy nem kevés nyugdíjjárulékot fizetek, ami gyakorlatilag a saját nyugdíjam lehetne.Mindamellett a szüleim ketten is megfizettek azért, hogy az egyikük nyugdíjat kapjon. Tehát alapvetően az egyedülálló fizet annyi járulékot és adót, hogy a saját életét finanszírozza akkor is , mikor már nyugdíjas korú.

2022. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
24%
20: Szóval ne támogassa a kormány a fiatalokat?
2022. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

19

Nem kellene itt senki gyerekének a más nyugdíját összelapátolni.

Ahogy a 23 írta, mindenki dolgozhat a saját boldogulásáért.

Nem más költségére kell gyereket vállalni.

Szép dolog értékrendről beszélni, amennyiben van.

De adakozni és nagylelkűsködni se más pénztárcájából szokás.

2022. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
72%

#24:

Tisztességes bért kéne adni mindenkinek, nem ilyen-olyan "támogatásokat" különböző célcsoportoknak. Minőségi munkáért minőségi bért. Egy zoomer, aki többet van táppénzen, mint a munkahelyén, ha ott van akkor is haldoklik, ha meg kell mozdulnia, mert nem egy ilyen kolegám van, semmiféle szja mentességet nem érdemelne. Először teljesíteni kéne.

2022. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!