Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rezsicsökkentésben miért...

Rezsicsökkentésben miért nincs kvóta? Miért nem mindenkinek ugyanannyi jár?

Figyelt kérdés
Én úgy oldanám meg, hogy azt mondanám háztartásonként jár ennyi vagy annyi kilowatt. Ez a mennyiség egy átlagos felhasználást feltételezne. Ezt kapná kedvezménnyel, a többit piaci áron kapná. Én azt gondolom nem kéne a közösből finanszírozni senkinek a fűtött garázsát, a jakuzzi vagy a medence fűtését. Vagy a kerti öntözőrendszert vagy a szaunát.

2022. jún. 4. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Mert az olyan libsi megoldás, mi kommunisták vagyunk, itt mindenkinek ugyanúgy kell szivnia
2022. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%
Mert a politikai haszonszerzés a cél, mindenáron.
2022. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Nincs jó megoldás igazából semmiben. Ennél a problémánál ugye az van, hogy ha háztartásonként állapítod meg a kvótát, akkor én nyilván jobban járok, mint a három gyerekes barátnőmék, mert én egyedül élek 40 négyzetméteren. Ha meg elkezded bonyolítani, hogy személyenként vagy négyzetméterre, akkor us mindig lesz olyan, aki rosszul jár. (Mert mondjuk örökölt egy nagy hodályt, abban él, nem tudja eladni, mert senkinek sem kell, viszont rohadt magas a rezsiköltség, mert nincs rendesen szigetelve...)
2022. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs fal,ameddig elmehetsz,csak keret, igényszint, szükséglet ami korlátoz.
2022. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!