Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy már...

Árokpart kérdése:

Mit szóltok hozzá, hogy már kezdik pedzegetni a megkülönböztetést a rezsicsökkentés kapcsán? Micsoda dolog ez?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy most még csak az önkormányzatokról és gazdálkodó szervezetekről van szó, de ha már egyszer egyáltalán ez felmerül, abból szerintem semmi jó nem fog kisülni.
2022. jún. 5. 12:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
15%
Eddig azon ment a műsor, hogy a kormány nem támogatja a fiatalokat. Jött a 25 év alatti szja mentesség, onnantól az volt a baj, hogy de miért csak nekik. Egyeseknek tényleg semmi se jó.
2022. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
9%

#11

Nagyon kellett ide ez a komment.

2022. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

"ugyanúgy érvényes a rezsicsökkentés a multikra"


A vállalatokra nem érvényes.

2022. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 felkelhetetle ***** válasza:
76%

13

Most már!

2022. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
6) miért gondolod azt hogy neked gyermekesként minden plusz jár,évtizedeken keresztül? milyen jogon fizessek én extra adót helyetted?
2022. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
88%

#6

Akkor ezek szerint az a megoldás, hogy az egyedülállók adójából kell eltartani azokat, akik annyi gyereket vállaltak, hogy önállóan nem képesek eltartani a saját gyereküket.

Az egy dolog, hogy egy 3-4 gyerekes család annyiba kerül a gyerekek 18 éves koráig az államnak, amennyit az össz jövedelmük (ha valaha adózni is fognak itthon)adóiból 40 év munkaviszonnyal számolva sem fognak az életbe sem visszatörleszteni.Nemhogy még azoknak nyugdíjat termelni, akik adójából házat, autót vettek.

Sokkal egészségesebb módon meg lehetne ezt oldani,ha minden állampolgár a maga képességei szintjén köteles lenne legalább saját magáért felelősséget vállalni.

2022. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Már én is gondoltam rá, hogy a gazdagok 500k nettó felett miért ne fizessenek teljes rezsit


Hol olvastad? Forrás?

2022. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
18%
Mégis mi lenne az ésszerű lépés egy fogyatkozó népességű ország kormányától, ha nem az, hogy támogassa a gyerekvállalást?
2022. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 felkelhetetle ***** válasza:
0%

16

Pl azért is mert a gyermekeim is fogjak állni a nyugdíjadat, az új generáció fog rólad gondoskodni, amig te magányos zsémbes öregember leszel 😉

Ezek csak az anyagi szempontok, az értékrendi érveket már nem is mondom, szerintem nálad felesleges

2022. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

#11:

Ja, végül is megérdemli a sok zoomer az szja mentességet, sokat letettek már az asztalra.

2022. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!