Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy már...

Árokpart kérdése:

Mit szóltok hozzá, hogy már kezdik pedzegetni a megkülönböztetést a rezsicsökkentés kapcsán? Micsoda dolog ez?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy most még csak az önkormányzatokról és gazdálkodó szervezetekről van szó, de ha már egyszer egyáltalán ez felmerül, abból szerintem semmi jó nem fog kisülni.
2022. jún. 5. 12:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Szükséges finomítani.
2022. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Miért,eddig mit csináltak?az egyedülállók semmit nem kaptak a fidesztől,sem támogatást sem adókedvezményt.ez miért nem háborít fel?
2022. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
#2 Mindig csak az a felháborító, ami őt is érinti. Hogy mással mi van, azt leszarja.
2022. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 felkelhetetle ***** válasza:
83%
Hát azért nem kell nagy jósnak lenni, hogy lássuk, hogy ezt a jellenlegi rendszert lehetetlen fentartani, nyilvánvalóan szűkülni fog a kezdeményezettek köre, szerintem csak olyan embereknek/intézményeknek kellene rezsicsökkentést adni, akik tényleg rászorulnak, hiszen ma ugyanúgy érvényes a rezsicsökkentés a multikra, milliárdosokra, mint minimálbéres melósra, ami vicc kategória
2022. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon helyes. Következőnek jöhet a mennyiségi korlátozás, a tűz és utcai csapok komolyabb ellenőrzése, és az átlagkereset feletti háztartások kizárása. Fideszt akart a nép, akkor akarja most ezt is.
2022. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 felkelhetetle ***** válasza:
33%

2

Miért gondolod azt, hogy neked egyedülállóként támogatás kell? Valószínűleg, akik kedvezményt kapnak, kb abból a fizuból, kell gyereküket is eltartani, sőt valószínűleg azt is aki felügyel rajuk/neveli őket, mint amiből te magad gazdálkodsz

2022. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%
2: Ez hazugság, az egyedülállóknak is kedvez a fiatalok adómentessége, az alacsony SZJA, a rezsicsökkentés, az áfacsökkentések...
2022. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%

#7

És a 25 év feletti fiatalokkal mi a helyzet?

2022. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 felkelhetetle ***** válasza:
32%

8

Az még hagyján, de a 40 éves fiatalokkal mi a helyzet? 🤡

2022. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

8-as azok fel is fordulhatnak óbán szerint:D Nem tudom hogy gondolták egyesek hogy örökre menni fog ez a rizsacsökkentés.Én tudtam hogy pár hónap és módosítások jönnek:D Nem hitték el sokan,na tessék.

Nem meglepő és semmi sem lesz az.Aki ismeri ezeket az már kb tudja hogy mi lesz csak aki nem figyel vagy elvakult az nem tudja.

2022. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!