Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet valamit tenni...

Miért nem lehet valamit tenni az ellen, hogy a hajléktalanok ne zaklassák a normális, dolgozó állampolgárokat?

Figyelt kérdés
Szoktam jótékonykodni, az ukrán menekülteknek is adományoztam pénzt, árva/fogyatékos gyerekeknek, de azért tanári fizetésből nem osztogathatok mindenkinek. Erőszakosan odajönnek, udvariasan megmondom neki, hogy sajnálom nincs nálam pénz, erre csak követ, fenyegetőzik, lökdösődik, mérgemben mondtam neki, hogy hagyjon békén, mert rendőrt hívok, és csak ezután hagyott békén. Egészen elképesztő. Miért kell türnünk ezt az erőszakos zaklatást, fenyegetőzést? A kormány nem tud valamit tenni az ügyben, hogy a normális, dolgozó embereket megvédjék?

2022. ápr. 29. 20:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem voltál elég határozott.

Nem kell elnézést kérni, meg mentegetőzni.

2022. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Igazából a hajléktalankodást, koldulást törvény tiltja kb 2016-2017 óta.
2022. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
#3: Attól még az elesettek ne erőszakoskodjanak, ne húgyozzák össze az aluljárót, és ne szálljanak fel büdösen a buszra!
2022. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%

"A kormány nem tud valamit tenni az ügyben, hogy a normális, dolgozó embereket megvédjék?"

A kormányt a normális, dolgozó emberek nem érdeklik. Nekik eltartottak kellenek, mert őket tudják kilóra megvenni CSOK-kal, babaváróval, Erzsébet-utalvánnyal, nyugdíjemeléssel és egyéb osztogatásokkal.

2022. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Pofátlanok, egyre inkább.

Nekem is kellett leugatnom már, nem hagyott telefonálni a majom, bele ordiábalt, hogy kéne a kocsi. Be volt baszcsizva

2022. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%

Én sem értem, miért nem csinálják otthon, a négy fal között?


Ja, mer' az nincs nekik. Basszus... Passz!

2022. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
#12: Gondolom, te nem utazol nap, mint nap tömegközlekedéssel, ami ezektől bűzlik. Úgy könnyű...
2022. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Jól meg kell őket bírságolni! Ha nem tudja kifizetni akkor meg kilakoltatni és mehet az utcára! Ja...upsz...
2022. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%

#7, de igen, képzeld, én utazom nap mint nap tömegközlekedéssel, ami ezektől a szerencsétlenül járt emberektől bűzlik!


És rettenetesen sajnálom őket! Mert "ezek" EMBEREK!


A rendszerváltás vesztesei, a privatizáció vesztesei, az oktatás lerohasztásának a vesztesei, a 12 év fidesz-rezsim vesztesei, akiknek már remény sincsen.


Nem szeretitek nézni őket, mert élő sebei a társadalmunknak, mert a látványuk és a valóban hihetetlenül növekvő számuk az élő, mindennapi bizonyíték rá, mit műveltek az elmúlt 32 év kormányai (ennek felében, 16 évben a jelenlegi rezsim!) egész embertömegekkel!


Nem tetszik nézni, mi? Kicsit a lelkiismeretet is facsarja, nemcsak az orrocskát, ugye?


De ameddig a jegyet még valahogy képes kifizetni, joga van felszállni a TÖMEGközlekedésre.

2022. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem az a baj velük, hogy hajléktalanok nem érted? Ha látom rajta, hogy szerencsétlen, beteg, ha van miből még adok is neki. De hogy egészséges, életerős fiatalok, ahelyett, hogy szépen kérnének zaklatnak, lökdösődnek, fenyegetnek... Ha szerinted ez így rendben van, akkor inkább nem minősítenélek.
2022. ápr. 29. 21:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!