Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet valamit tenni...

Miért nem lehet valamit tenni az ellen, hogy a hajléktalanok ne zaklassák a normális, dolgozó állampolgárokat?

Figyelt kérdés
Szoktam jótékonykodni, az ukrán menekülteknek is adományoztam pénzt, árva/fogyatékos gyerekeknek, de azért tanári fizetésből nem osztogathatok mindenkinek. Erőszakosan odajönnek, udvariasan megmondom neki, hogy sajnálom nincs nálam pénz, erre csak követ, fenyegetőzik, lökdösődik, mérgemben mondtam neki, hogy hagyjon békén, mert rendőrt hívok, és csak ezután hagyott békén. Egészen elképesztő. Miért kell türnünk ezt az erőszakos zaklatást, fenyegetőzést? A kormány nem tud valamit tenni az ügyben, hogy a normális, dolgozó embereket megvédjék?

2022. ápr. 29. 20:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%
A csövezés meg az utcàn kéregetés akkor is illegális.
2022. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Engem nem a hajléktalanok zaklatnak, hanem Soros az lmbtq, blm, gender propagandájával üldöz
2022. dec. 16. 15:34
 23/27 anonim ***** válasza:
15%

Semmit sem kellene tenni ellene, magát a hajléktalanságot kellene visszaszorítani.


Amikor egy emberi test beteg, a betegséget kezeli az orvos, nem a puszta tüneteket.


A hajléktalanság a probléma, a mélyszegénység, a nyomor. A "zaklatás" csak tünet.

2023. jan. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes adalék a témához: [link]
2023. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
30%

Ismrek két hajléktalant, akit vár haza a családja, sírva könyörög neki.

Mentális betegek, akik nem akarnak a "rendszer része" lenni, és inkább az utcán élnek.

Két külön személy, külön város, nem ismerik egymást.


És a szomszédomban lakik egy pár, akik az utcán éltek, ott ismeték meg egymást, és ketten együtt úgy döntöttek, hogy nem akarnak hajléktalanok lenni.


Szóval a probléma kicsit árnyaltabb, néha valóban az akarat hiányzik.

2023. jan. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
88%

'Miért nem lehet valamit tenni az ellen, hogy a hajléktalanok ne zaklassák a normális, dolgozó állampolgárokat?'


Tudtommal a rendőrök igazoltatják (márha tudják persze) és hajléktalan szállóra szállítják / szállíttatják a hajléktalankodáson kapott illetőt.

2023. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul tudod.
2023. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!