Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet valamit tenni...

Miért nem lehet valamit tenni az ellen, hogy a hajléktalanok ne zaklassák a normális, dolgozó állampolgárokat?

Figyelt kérdés
Szoktam jótékonykodni, az ukrán menekülteknek is adományoztam pénzt, árva/fogyatékos gyerekeknek, de azért tanári fizetésből nem osztogathatok mindenkinek. Erőszakosan odajönnek, udvariasan megmondom neki, hogy sajnálom nincs nálam pénz, erre csak követ, fenyegetőzik, lökdösődik, mérgemben mondtam neki, hogy hagyjon békén, mert rendőrt hívok, és csak ezután hagyott békén. Egészen elképesztő. Miért kell türnünk ezt az erőszakos zaklatást, fenyegetőzést? A kormány nem tud valamit tenni az ügyben, hogy a normális, dolgozó embereket megvédjék?

2022. ápr. 29. 20:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Sokuknak meg büdös a fizikai munka, aztán van vagy 8 általánosa, vagy egy sima, mezei érettségije, amit mindenki meg tud csinálni, ha okosabb valamivel egy Aranyhörcsögnél, de nyelvet nem beszél, normális szakmája nincs, se diplomája, és még válogat... Ez így nincs rendben. Állítom neked, hogy ha adnék neki fizikai melót, és azt mondanám, hogy kifizetem, az ilyenek nem vállalnák el. Mentalitásbeli problémák Is vannak+azok a problémák tényleg jelen vannak, amiket leírtál, de ez még hozzájön.
2022. ápr. 29. 21:25
 12/27 anonim ***** válasza:
92%

Ez ugye Budapest?


Nálunk Pécsen miért nincs gond velük?


#5-nek:


Nálunk bemész az üzletközpontba, szólsz a biztonsági őrnek, és megmutatod neki. A többit bízd rájuk. XD Örömmel vadásszák le.


Tömegközlekedés, baxxus?


Még koszos melósruhában sem enged fel a sofőr!


Nem szállsz le?


Motor leáll, és kihívja URH-n a zsarukat, oszt jó napot.


De lehet hogy nem kell megvárnia a zsarukat a delikvensnek, mert előbb lebaxxa valaki a buszról.

2022. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%
Az utca nevelte őket sokáig, nem volt megfelelő minta erre sem, tehát nincs mit várni...
2022. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

#14-nek:


Én ismerek néhányat személyesen, és képtelen vagyok megérteni őket.


Van egy érettségizett, volt szociális munkás, egy volt irodalom-tanár, és egy volt híradás-technikai műszerész.

2022. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

#9

"De ameddig a jegyet még valahogy képes kifizetni, joga van felszállni a TÖMEGközlekedésre."

Tévedés.

A tömegközlekedésben való részvétel feltétele a megfelelő ruházat, és alap higiénia.

Ha ez nincs meg az utazásból kizárható.

Ha ittas, az utazásból kizárható.

Ha viselkedése zavarja a többi utast, az utazásból kizárható.


Az említett csövi pedig zaklatott egy utast.

Tehát nincs joga utazni.

Ennyi.

2022. ápr. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
#17 Az lett bizony!
2022. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
16 Micsoda egy érzékenyítő szenny.
2022. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
19 Kiváló vers, egy nagyszerű költőtől.
2022. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
79%
Kedves Virág, önből hány pohár bór elkortyoogatása után bújt ki a költő? 🤣🤪
2022. dec. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
75%

#22

Aha. Tehát a pocsék kivagyi firkászokat díjazzák.

A ripacskodás fontos, a tehetség nem.

Na, nem mintha ezt eddig nem tudtam volna.

2022. dec. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!