Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az Unió akarja eldönteni hogy mennyire lehet felfűteni a lakást?

Figyelt kérdés

Az európai Unió tovább halad a Szovjetunióvá válás felé,már azt is ők akarják megmondani mennyire lehet fűteni.


[link]


Mi a véleményetek?



2022. ápr. 25. 22:54
1 2 3 4 5 6
 21/55 Dzsonszi ***** válasza:
80%

Ha ez igaz, akkor az megmutatja, hogy milyen szerencsétlen az energiapolitikájuk ezeknek az országoknak, hogy ilyen eszközökkel próbálják csökkenteni a fogyasztást.

DE!

Klímaváltozás szempontjából teljesen egyet értek vele, télen ne fűtsük már fel 25 fokra a lakást, tárva nyitott ablakok mellett. Max 20-21 legyen már elég, már ha 0,5 fokkal feljebb veszed a fűtést, azzal sokkal több gáz fogy el. Nyáron meg a klímák agyon melegítik az épületek környékét, emiatt még inkább klímát kell használni és így tovább. Én se engedném, hogy 20 fokra levegyék.

2022. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
30%
Amióta ezt kitalálták, pólóra fűtök, hogy támogassam az oroszokat. Amíg nem térünk át a drágább és környezetszennyezőbb amerikai gázra, addig ez így is marad.
2022. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
85%

Áh, igen szovjetunió, nem kevés téveszme van a fejedben, ha szerinted ez szovjetunió.

Az meg kifejezetten szánalmas, hogy van egy intézkedés, aminek célja a környezet védelme is és ez neked gond. Elég féreg hozzáállás.

2022. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
83%

22, minek fűtesz egyltalán?:D Vége a fűtési szezonnak, jó idő van!:D

Meg ezzel leginkább csak a saját számládat növeled, az oroszoknak fel sem tűnik.. De az unokádnak fel fog..

2022. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, minek 25°C-ra felfűteni a lakást. Nálam távfűtés van, most télen korszerűsített a ház, így végre tudom szabályozni, le kell tekernem, hogy aludni tudjak, de van úgy, hogy még így is ablakot kell nyitnom, mert melegem van. Egyetlen helyiség van, ahol feljebb szoktam venni, mert ott a falon keresztül szökik be a hideg, és munka közben fázok így (nincs szigetelve az épület sajnos, azt eddig mindig leszavazták a lakók).
2022. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
11%
#24 Nem tudom, te hol élsz, de itt Magyarországon még bőven tart a fűtési szezon. Ez nem a 90-es évek, amikor áprilisban le lehetett kapcsolni a fűtést. Manapság májusban ér véget a tél. Egyébként nekem belefér anyagilag, a környezetet meg nem terheli érdemben.
2022. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
40%
26, Budapesten. 2 hónapja egyáltalán nem fűtök, napközben az ablakok is nyitva vannak jópár órára.
2022. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
30%
Pedig le lehetne kapcsolni. Nálam most mindenhol le van tekerve a legalacsonyabb fokozatra, és úgy van 23°C, hogy nyitva van az ablak is.
2022. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
6%

#28


Kösz. Most ment tönkre a kazánom. Talán ma jön a szerelő.

21 fok helyett már csak 17 van.

2022. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
30%
29, és? Az teljesen jó hőmérséklet. Jó, talán egy pulcsit nem árt fölvenni, de igazából egészségesebb is az ilyen enyhén hűvös idő, az alvásminőséget is jelentősen javítja, stb...
2022. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!