Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lesz szánalmas, ha 2026-ba...

Nem lesz szánalmas, ha 2026-ban is ugyan ezek a többszörösen megbukott, szerencsétlen ellenzéki politikusok fognak indulni?

Figyelt kérdés

jobbik, dk, lmp, gyurcsány, jakab


Kiderült már, hogy ezek sehogy se tudják leváltani a kormányt.

2014-ben indultak külön, bukta

2018-ban indultak külön, bukta

2022-ben indultak együtt, még nagyobb bukta


Meddig fognak még itt szerencsétlenkedni? Nem itt lenne az ideje végre elhúzniuk a francba?


Ugyan ez lesz megint a forgatókönyv? Előadják megint az új lendületet, új lehetőség, na most megcsináljuk, leváltjuk a fideszt! A fidesz meg szépen gyurcsányozik ahogy szokott és 2/3?


2022. ápr. 11. 20:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Te olyan nevetséges pártra szavazol akinek még a neve is közröhely, de Te ezt nem fogod fel!! Elmebeteg vagy!!

Ki mondta hogy arra szavaztam? FIDESZ re szavaztam egyébként.

Beismerem, hogy nem volt esélye a győzelemre. Miért lett volna? De attól függetlenül még szeretem az MKKP-t, igaz nem fogok soha rájuk szavazni.

Egyébként, ha valaki nem a FIDESZ re szavaz, az nem jelenti azt hogy hülye, vagy elmeroggyant, csak hogy baloldali eszméket vall (amikkel én nem értek egyet, de nem vetem meg a baloldali embereket). Látom, igyekeztél szebben válaszolni. A szándék a lényeg. Ha meg úgyis FIDESZ es vagy, ne legyél mérges, a mi pártunk győzött:) Jó éjszakát!

2022. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
76%
Kampánypénzeket felvehetik így is, a lényeg megvan nekik.
2022. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
33%

Bárki indul, szánalmas lesz a végeredmény: fideszes kétharmad. Értsétek már meg, hogy nincs min összeveszni állandóan. Ez a rendszer eleve úgy van kialakítva, hogy nem leváltható demokratikus úton a kormány.


De azt tényleg nem értem, minek kell ilyen sületlen kérdésekkel provokálni azokat, akik még így sem a rezsimre szavaztak. Nyert a pártotok, most mit csatáztok megint? Örüljetek neki, Magyarország marad azon a csodás úton, amin eddig is volt - az elszigetelődés útján.


Legyetek boldogok, ünnepeljetek, ilyenkor nem az ellenzékkel kell foglalkozni, hanem a kormánnyal. Most fog felállni, nemsokára, izgulhattok, drukkolhattok, ki kerül a kondérhoz közelebb, kit büntiz meg a falkavezér, mert rossz, buta, csúnya kutya volt, fujj, és így tovább.


Ez a legörömtelibb és legizgalmasabb időszak, ezzel foglalkozzatok. Meg hogy Mészáros Lőrinc marad-e Simicska Lajos, vagy visszajön Simicska Mészáros Lőrincnek, ha kibékülnek a keresztapával.


Mi lesz az ifjú trónörökös párral, Ráhel princeszékkel a hanyatló nyugaton?


Lesz-e Németh Szilárdból elnök a Magyar Tudományos Akadémián?


Meddig csökkenhet még a rezsi? Eljutunk-e oda, hogy a szolgáltató fizet nekünk, ha gázt használunk?


Itt, most, a Kánaán kapujában állva, nem ilyen demoralizáló dolgokkal kell foglalkozni, hogy lesz-e egyáltalán ellenzék? Hát minek is legyen, nem igaz? Ha van is annyit tehet, mintha nem is lenne. Akkor meg?


Annyi izgalmas kérdés van, tényleg, miért az ellenzéken rugóztok a régi korszak új hajnalán? Tessék örvendezni, tapsikolni!

A párttal, a néppel, a rezsicsökkentéssel - egy az utunk!

2022. ápr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!