Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyiket tartod szimpatikusabb...

Melyiket tartod szimpatikusabb ellenzéki pártnak: a Mi Hazánkat vagy az Összefogást?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 07:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
23%

"A rossz az rossz. Kisebb, nagyobb, közepes, teljesen mindegy."

Ez jól hangzik, de valójában egy marhaság. Nagyon nem mindegy hogy egy pofont kapsz, vagy százat..

2022. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
61%
11, kiváló, és akkor most próbáld az első sornál tovább is olvasni a szöveget.
2022. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Jobboldali értelmiségi vagyok,s a Mi Hazánkra szavaztak..Lehet nácizni..Sose fogok erre az ellenzékre szavazni..
2022. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
10, Azért nem jó az az idézet, mert ha te magad nem is választasz, az egyiket akkor is megkapod.
2022. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
12: Végigolvastam - ha rajtam múlik akkor inkább az 1 pofont választom..
2022. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

2. Te is a fidesz böfögését tanultad mag.

Csak egyszer hallgasd meg őket, vagy csak Toroczkait és olvasd el a VIRRADAT programot , talán lesz valami közöd a opolitikához is, nem csak ida okádod a hülyeséget.

2022. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Ha így folytatják , ami nagyon jó, akkor van esélyük leváltani a fideszt.

Persze addig még hozhatnak olyan törvényt a fedeszesek hogy csak az mehet szavazni aki a fideszre szavaz.

Mert azért megkell hagyni hogy nagyon ravaszak ezek, akár a kani patkány !!

2022. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

14, hát az igaz, hogy a Witcher tulajdonképpen ezt mutatja be igen:D A csóka aki nem akar választani úgyhogy más választ helyette.


De ez jelen esetben nem valid, hisz én a kettő közül egyiket sem választottam, és eg yharmadik lett kiválasztva. Szóval működik, hogy egyiket sem válaszotm a kettő közül. Nem mintha az én döntésem érvényesült ovlna, de ez mellékes:D

2022. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

17

Sose lesznek kormányváltók, és helyet se fognak kapni egyik kormányban sem. Viszont maradnak ellenzéki erőnek a parlamentben. Magyarországon mindig lesz nekik 300-500 ezer szimpatizánsuk.

2022. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként többször kifejtettem már itt az oldalon, hogy a Mi Hazánk programja nagoyn szép és jó, ha az tmondjuk, hogy "na, csak bizonyos életkörülmények között lehet többedik gyereket szülni.

Mivel a szexet sosem fogják tudni megtiltani, így a büntetés: A gyerek államiba megy, a szülő börtönbe.

KIVÉVE ha elkaparják a gyereket, de az MHM programjában az is benne van, hogy korlátoznák az abortuszt. Szóval marad a böri.


Legalábbis ez áll a MHM programjában.


Namost.... az állami nevelőintézetekről három dolgot lehet tudni:

1- túlzsúfoltak és nem adják meg a megfelelő nevelést a gyerekeknek

2. az innen kikerülő emberek nagyon nagy arányban lesznek bűnözők és kerülnek börtönbe.

3. a lányok 15-7 évesen hajlamosak teherbe esni.


A börtönökről pedig az alábbi 3 tény ismeretes:

1. túlzsúfoltak, konkrétan nincs elég belőlük az országban

2. közel 75%-os a visszaesés, azaz a társadalomba való integrálás gyakorlatilag kudarc

3. a piti bűnözők itt tanulnak meg nagyobb tételben bűnözni.


Szóval... jó ötlet ez? Véleményem szerint NEM, ez a program csak arra jó, hogy még több embert tereljen a bűn útjára, ráadásul mindezt az adófizetők finanszírozzák.


Én ezt tekintem a nagyobbik rossznak.

2022. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!