Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyiket tartod szimpatikusabb...

Melyiket tartod szimpatikusabb ellenzéki pártnak: a Mi Hazánkat vagy az Összefogást?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 07:34
A kérdező szavazást indított:
Mi Hazánk
Összefogás
40 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%
Az összefogás nem lenne rossz, csak a Ferit kellene kib@szni belőle.
2022. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
24%

Hogy lenne szimpatikus egy náci párt?

Olvastad a programjukat? Második gyereket jövedelemhez kötni? És, hogyan oldja meg? Kötelező abortusszal?

2022. ápr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%

Bármennyire kínos, igény van a Mi Hazánk Mozgalom parlamenti munkájára. És ez nem szimpátia alapú, mint ahogyan mondjuk nekem szimpatikus filmszínész Sandra Bullock.

A hatpárti ellenzéki összefogás se a szimpátia hiánya miatt vesztett hideg-zuhanyként ható különbséggel. Tehát ilyen alapú különbségtételnek nem sok értelme van.

2022. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
13%
Egyiket sem. A Mi hazánk nem lesz ellenzéki, az Összefogás pedig alkalmatlan rá.
2022. ápr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
35%
2-e mit finnyáskodsz?:)A Jobbik barna karlendítős seggét is csontig nyalta az összefogás:)
2022. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
A Mi Hazánk pártot, egyértelműen. Ők a nyerők, és az egyetlen igaz magyar párt. Ha tartják ezt az irányt, akkor én mindig rájuk fogok szavazni.
2022. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
A "Mi hazánk" ellenzék az "Összefogás" ellenség
2022. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

2: "Második gyereket jövedelemhez kötni?"

Húúha.. micsoda náculás!! Olvasni se bírom! Igenis miden nyomorban élő munkanélkülinek legyen joga tucatjával potyogtatni a pulyát! Majd az állam (értsd: mi) eltartja a segílykébű.

2022. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
75%

Remélem amúgy 2-es, hogy a sok poronty, amelyeket a nőstények már 15 évesen megellenek, majd a TE szomszédságodban fogják elhelyezni. Részesülj minél jobban a liberális álomvilágból!

Pfejjj...

2022. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
76%

"A rossz az rossz. Kisebb, nagyobb, közepes, teljesen mindegy.

Nem ítéllek el, én sem csak jót cselekedtem életemben.

Viszont ha a rosszak közül választanom kell az egyiket vagy a másikat, akkor inkább nem választok."

2022. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!