Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik most Orbán miatt...

Azok, akik most Orbán miatt elmennek az országból, azokhoz mennek ki, akiket Gyurcsány üldözött el innen?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 20:24
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

"Helyes, fejlődsz."


Köszönöm!! Te meg rohadsz!!!

2022. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
61%

Csak egy példa, így tájékoztat a fidesz a számotokra kellemetlen hírekről:

[link]

Ez pontosan az agymosás része, információ elhallgatása, a tények kiforgatása. Így lesz egy érvénytelen szavazásból "erős politikai felhatalmazás". Ezt csináljátok minden téren, hazudtok.

2022. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
61%

34es

Te egy agyhalott vagy!

Kereshetsz te 1 milliot te balfacan! Attolmeg nem mindenki keres annyit!


Te agyhalott aki árva lett 14 évesen,és a nagyanyjàval élt meg x testvérével az hogy a fityiszes jomindebe tanult volna?


Bunozo ez a fityisz ezt egyedul te nem fogod fel seggnyalo.

2022. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

"Te egy agyhalott vagy!"


Anyukádról írsz??


"Kereshetsz te 1 milliot te balfacan! Attolmeg nem mindenki keres annyit!"


Látod most mondtad meg a nagy igazságot!!! Csak én tanultam és nem a csöves haverjaimmal cigiztem, vagy kokóztam a köztéren, vagy a kocsmában, hanem munka mellet keményen tanultam, mert én is nagyon-nagyon szegény családból származom, olyannyira, hogy nem volt fürdőszobánk 19 éves koromig, lavorban mosakodtunk, stb...! Ezt TE felsem tudod fogni!! Csak köpködni tudsz!! De ember lett belőlem, mert ezt akartam, hajtottam, dolgoztam szorgalmasan mindig, és nem érdekelt ki van hatalmon!! Természetesen figyelemmel kisértem a politikát bizonyos szempontból! Most egy 110 milliós villában élek, ahol minden szinten van fűrdőszoba. Medencém nincs, mert sokkal olcsóbb a gyógyfűrdő, vagy strand és így az étterem tulajdonosokat is tudom patronálni. Keressenek ők is egy kis pénzt!! Viszont most is takarékoskodom, és nem szórom a pénzem!! De Te ezt úgysem érted!! Szóval tanulj, dolgozz, és sok pénzrd lesz!! Röviden ennyi!! Ja!!! A balfácán pedig Te vagy, mert az életképtelenséget preferálod!! Hajrá!!!

2022. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
61%

44.

Tipikus példája annak, hogy a gazdagság nem jár együtt az ésszel, meg az illemmel.

2022. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

"Tipikus példája annak, hogy a gazdagság nem jár együtt az ésszel, meg az illemmel."



Gratulálok az IQ szintedhez!! Látom, Te is csak sértegetni tudsz másokat, gondolkodás helyett, de annyi eszed van mint egy tyúknak!! Megkérdezhetem mit tanultál, mi a szakmád??


Tehát:

NEM vagyok gazdag egyáltalán NEM!! Ezt mindenki elérheti, ha szorgalmas!! Úgy nem, hogy a TV előtt fekszik és sörözik focinézés közben, és mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!! Ez az autópálya esete!!! Sértegess nyugodtan, nem fáj, mert nem azt nézem mit mondanak, hanem ki??? Egy senki mondja!!! Nem én kezdtem a személyeskedést, és én nem bántottam senkit, de a folyamatos sértegetést nem tudom elviselni, mert primitív emberek politikai nézete ütközik az én nézetemmel, ami maximálisan már megközelíti az igazságot!! Természetesen, ha sértegetnek, akkor visszavágok. Szerintem neked kellene beiratkozni illemtan órára!!! Hajrá!!!

2022. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
61%

46.

Küldjek pár felkiáltójelet? Még a végén elfogy.

Higgadj le, árt az egészségednek. Te csak egyvalamit nézel, jól keresel és kevesebbet adózol (talán, mert ez csak feltételezés ugye), mint adóznál egy másik színű kormányzat alatt. Tehát neked a pénz az istened, ezzel vettek meg. A többiek, az ország, a jogállam, az téged nem érdekel, havi 1 M meglegyen, aztán csókolom.

2022. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

"Te csak egyvalamit nézel, jól keresel"


Ez nem teljesen van így. Te is kereshetsz jól, és bárki. A mai világban azt csinálsz amit akarsz, elmehetsz külföldre, vállalkozhatsz...! Nem is folytatom, mert végtelen lehetőségek vannak. A semmiért viszont semmit nem kapsz! És ez így van jól. A nullából csak nulla lesz! Sajnálom, ilyen a világ.



"A többiek, az ország, a jogállam, az téged nem érdekel,"


De érdekel! Viszont az állandó köplödés és önsajnálat nem érdekel abszolút.

A valóságban a balos vezetés teljesen szétlopta és tönkretette az országot, és csődbe vitte.Ez nem fáj senkinek, ahogy látom. A Fidesz volt akinél jobb lett az életszinvonal 30 év után!


A többiek is érdekelnek és sokat segítek adományokkal, mert sajnálom őket.

2022. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!