Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik most Orbán miatt...

Azok, akik most Orbán miatt elmennek az országból, azokhoz mennek ki, akiket Gyurcsány üldözött el innen?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 20:24
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
67%

"Menjetek inkább ti É-Koreába, ti meg végképp nem fogtok hiányozni,"


Tessék!! Ha mi, és az én generációm elmenne bárhova, vagy nem lenne, akkor te éhenhalnál!!! A mi generációnk tart el téged, és a hozzád hasonló primitív balost!! Természetesen aki semmire sem jó, csak a köpködésre, mert semmit nem tett az ország pozitív mozdulására, csak visszavetette ca 50 évet!! Remélem meg vagy elégedve magaddal!!!


"7 millióan még maradunk."


Ebben a csecsemők is beleszámítanak???


"É-Koreában sokkal jobb ám, ott nincs ám olyan, hogy beszólogat még mindig valami telex vagy rtlklub, ott mindenki mindennel egyetért, már megvalósult, amiért itthon küzdötök."


Nekem Te ne mond meg, hogy mi jó és mi rossz!! Ehhez prosztó vagy!!!


"Ott minden nap imádhatod az istened is, a képe is kint van mindenhol."


Az eszedért nem fognak ellopni, ezt garantálom!!! Erőlködj, még picit!!

2022. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
44%

11.

Te tartasz el engem, ne viccelj, mire alapozod, lehet még idősebb is vagyok nálad. Én minden bevételemet munkával kerestem, nem úgy mint a sok senkiházi elvtársad. Az országot meg az EU tartja el, de főleg a bálványaid luxuséletét, csak olyan vak vagy már, hogy ebből semmit nem látsz, mert nem is tudtok róla, csak a kilúgozott híreket nézitek. Miből van az elvtársaid vagyona szerinted? Életükben nem dolgoztak, nem is értenek semmihez, a parlamentben meg nem kapnak akkor a fizetést. Lopnak. Ismered a szó jelentését? Akkor meg mit játszod a hülyét?

Az országot ti pedig nem 50 évvel, hanem 70-nel lökitek vissza, konkrétan a Rákosi-korszakba.

Észak-Koreát továbbra is ajánlom neked, istenien éreznéd magad, nincs ellenvélemény, mindenki egyetértene veled és senki sem nézne hülyének, ha a vezetőd képét csókolgatnád.

2022. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
44%

5-ös Gyurcsány soha nem mondta a magyaroknak, hogy el lehet innen menni. Ez is csak a fidesz agymosásának az eredménye. Tipikusan egy a szövegkörnyezetből kiragadott mondat teljesen más értelmezése. Erről szól az elmúlt 12 év.


Ha veszed a fáradtságot és utánanézel, akkor a Gyurcsány ezt a multiknak mondta, arra a felvetésre, hogy a multikat érő emelkedő adóterhekre válaszként ki akarnak vonulni az országból.

2022. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
61%

11.

Legalább magadat ne alázd. Hát ne mondtad, hogy menjünk? Ezzel pont az a célotok, hogy csak ti magatok maradjatok, egyetértésben, szeretetben a nagyvezírrel. Hát nem ezért küzdötök? De. És pont ez van É-Koreában, ott már kész. Akkor mire vársz?

2022. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

"Te tartasz el engem, ne viccelj, mire alapozod, lehet még idősebb is vagyok nálad."


Te 45 éve hol dolgoztál??? Csak érdeklődöm!!!

2022. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

"Legalább magadat ne alázd. Hát ne mondtad, hogy menjünk? Ezzel pont az a célotok, hogy csak ti magatok maradjatok, egyetértésben, szeretetben a nagyvezírrel. Hát nem ezért küzdötök? De. És pont ez van É-Koreában, ott már kész. Akkor mire vársz?"


Tudod mit nem értek? Hogy találsz haza!! Van GPS a birtokodban, és jogtiszta?

2022. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
61%

16.

Neked kell odatalálni, nem nekem ide.

15.

30 éve dolgozom. Te viszont ezek szerint az a generáció vagy, aki a kommunista rendszert is kiszolgáltad. Így persze érthető, hogy nem okoz lelki törést egy másik diktátor szolgálata. Hiába, a régi reflexek, boldog kádári idők.

2022. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

"30 éve dolgozom. Te viszont ezek szerint az a generáció vagy, aki a kommunista rendszert is kiszolgáltad."


Nem szolgáltam ki senkit, hanem az országomat és a hazámat szolgáltam egész életemben, és most is!!! Te viszont egy taknyos lázadó vagy hozzám képest!! Egy elégedetlen bűnöző vagy, akinek semmi nem jó!!! Ha maga Jézus vezetné az országot abba is belekötné!! Csak így tovább!!

2022. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
61%

18as


Tehát neked megfelel minden ami ebbe az országba megy? A fizetések, a legmagasabb áfa,a korrupció, a gyűlöletkeltés stb?

2022. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
73%

18.

Hát, aki a hazáját akarja szolgálni, az biztosan nem arra szavaz, aki a fele pénzt zsebreteszi, meg a haverjainak osztogatja, elnyomja a más véleményt, minden médiát felvásáról, majd saját híveit hazugságokkal eteti és agymosottá teszi, a közmédiát kézi vezérléssel működteti és folyamatosan hazudik benne, cenzúráz, folyamatosan ellenségeket keres, karaktergyilkosságot végez, csalással szerez plusszavazatokat, megtiltja sztrájkolást, bujdokol, csak saját hívei között mutatkozik. Ezt akár Putyinról vagy Lukasenkoról is írhattam volna, de sajnos most nem róluk van szó. Felsorolni sem lehet, mennyi bűnük van, hozzájuk képest Gyurcsány egy kispályás gyakornok volt. Olyan szinten vakok vagytok, hogy az már fáj. Ha tudtok a fentiekről, az még rosszabb. Te nem a hazádat szolgálod, hanem Orbán hatalmát.

2022. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!