Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Voltam a MI HAZÁNK 2022-es...

Voltam a MI HAZÁNK 2022-es március 15-i gyűlésén. Elképesztően néztek ki antropológiailag az ott összegyűlt emberek. Olyan érzésem volt mintha a dél-Balkánon jártam volna. Valójában milyen származásúak általában ezek az emberek?

Figyelt kérdés

Voltam a MI HAZÁNK 2022-es március 15-i gyűlésén. Elképesztően néztek ki antropológiailag az ott összegyűlt emberek. Olyan érzésem volt mintha a dél-Balkánon jártam volna, Románia Bolgárok vagy Montenegró D-Szerbia területén élő emberek jutottak eszembe a kinézetükről.

Szinte majdnem mindenki nagyon alacsony volt, kerek fejjel, barna szemszínnel , a hajszín (az ősz hajat leszámítva) szinte majd mind fekete. Gyakori volt a fura orientális kipcsák fejszerkezet is.


Valójában Milyen származásúak általában ezek az emberek? Jó tudom, hogy magyar állampolgárságuk van, meg magyarul tudnak beszélni, de mi volt ezeknek az embereknek az őse? Egy autoszomális genetikai admixture teszt vajon melyik néphez közel állónak mutatná ki átlagban ezeket az eléggé idegenszerű kinézetű embereket?



#kinézet #antropológia #pigmentáció #Mi Hazák Mozgalom #valós származás
2022. márc. 29. 13:16
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Szövegértési gondjaid vannak? Azt mondtam a 18.sz. előtt parasztoknak nem voltak családneveik, csak ragadványneveik, amik nem öröklődtek apáról fiúra.... Erre meg te azzal jössz: "Nyiss ki egy 18.századi anyakönyvet... Szövegértésed 0.


A Kis/Kiss örmény vagy izraelita eredetű vezetéknév Magyarországon.

2022. márc. 29. 19:10
 32/32 A kérdező kommentje:

[link]


Örmény származású családnevek Magyarországon.

2022. márc. 29. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!