Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Voltam a MI HAZÁNK 2022-es...

Voltam a MI HAZÁNK 2022-es március 15-i gyűlésén. Elképesztően néztek ki antropológiailag az ott összegyűlt emberek. Olyan érzésem volt mintha a dél-Balkánon jártam volna. Valójában milyen származásúak általában ezek az emberek?

Figyelt kérdés

Voltam a MI HAZÁNK 2022-es március 15-i gyűlésén. Elképesztően néztek ki antropológiailag az ott összegyűlt emberek. Olyan érzésem volt mintha a dél-Balkánon jártam volna, Románia Bolgárok vagy Montenegró D-Szerbia területén élő emberek jutottak eszembe a kinézetükről.

Szinte majdnem mindenki nagyon alacsony volt, kerek fejjel, barna szemszínnel , a hajszín (az ősz hajat leszámítva) szinte majd mind fekete. Gyakori volt a fura orientális kipcsák fejszerkezet is.


Valójában Milyen származásúak általában ezek az emberek? Jó tudom, hogy magyar állampolgárságuk van, meg magyarul tudnak beszélni, de mi volt ezeknek az embereknek az őse? Egy autoszomális genetikai admixture teszt vajon melyik néphez közel állónak mutatná ki átlagban ezeket az eléggé idegenszerű kinézetű embereket?



#kinézet #antropológia #pigmentáció #Mi Hazák Mozgalom #valós származás
2022. márc. 29. 13:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem tök mindegy ki milyen származású.
2022. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
17%
hat valoszinuleg nem egyetemi professzorok jarnak mihasznák gyűlésre, így Taktaharkányi romákra tippelnék
2022. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
32%
Jobbikos rendezvényen voltam még 2014-ben. Ott is szép szál legények voltak :D nem az akadémikusokat fújta oda a szél,maradjunk annyiban (tudom hogy volt értelmiségi holdudvara a pártnak, több volt szaktársam is jobbikos volt). De a rendezvényen ezek a fogatlan, ápolatlan, buta arcú emberek voltak jelen. Gondolom ők most a Mi hazánkban tobzódnak.
2022. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%
Én meg a fideszén voltam, ellopták a pénztárcám meg a mobilom és tettek a helyére egy adósságlevelet, hogy még én tartozok.
2022. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, egészen fajvédő szöveget sikerült a nyitóban legyártanod.

Milyen lenne az "árja magyar", akire büszkeséggel néznél?

Azt ne mondd, hogy kampós orrú, barázdált arcú, szélesebb fejű, mert elröhögöm magam. :-))))))

2022. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
#5: Természetesen szerinte min. 180 cm magas, jóképű, szögletes állú, hazafias lelkesedéstől duzzadó keblű az igaz magyar, aki már előző napon ott fog sátorozni a szavazóhelyiségek előtt, hogy a fideszre szavazhasson, utána megy haza a 3 gyerekéhez vagy robotolni.
2022. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%

Azt a fajelméletes rasszista mindenedet! Ha magas, szőke, piszeorrú, széles állkapcsú gigachadek lettek volna ott már szimpatikusabb is lenne a párt, vagy mi? Édes istenem.


Ha ennyire benne vagy ebben a genetika témában gondolom tudod, hogy az ősmagyarok valahonnan Tádzsikisztán-Kirgizisztán-Mongólia környékéről származtak, szóval még az is lehet, hogy ezek a mihazánkosok közelebb voltak hozzájuk genetikailag, mint te, az idegenszívű szláv-germán felmenőiddel.

2022. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Átlagos magyar embereket látok a képen, nem értem mi a problémád.

2022. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Árják nem éltek Európában, mivel az árja szó kizárólag indo-iráni nyelven beszélő népcsoportokat jelölt. Tipikusan felszínes liberós műveltséged felszínre került.
2022. márc. 29. 13:51
 10/32 anonim ***** válasza:
57%
ilyenek a fajtiszta magyar emberek, most már tudod.
2022. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!