Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Voltam a MI HAZÁNK 2022-es...

Voltam a MI HAZÁNK 2022-es március 15-i gyűlésén. Elképesztően néztek ki antropológiailag az ott összegyűlt emberek. Olyan érzésem volt mintha a dél-Balkánon jártam volna. Valójában milyen származásúak általában ezek az emberek?

Figyelt kérdés

Voltam a MI HAZÁNK 2022-es március 15-i gyűlésén. Elképesztően néztek ki antropológiailag az ott összegyűlt emberek. Olyan érzésem volt mintha a dél-Balkánon jártam volna, Románia Bolgárok vagy Montenegró D-Szerbia területén élő emberek jutottak eszembe a kinézetükről.

Szinte majdnem mindenki nagyon alacsony volt, kerek fejjel, barna szemszínnel , a hajszín (az ősz hajat leszámítva) szinte majd mind fekete. Gyakori volt a fura orientális kipcsák fejszerkezet is.


Valójában Milyen származásúak általában ezek az emberek? Jó tudom, hogy magyar állampolgárságuk van, meg magyarul tudnak beszélni, de mi volt ezeknek az embereknek az őse? Egy autoszomális genetikai admixture teszt vajon melyik néphez közel állónak mutatná ki átlagban ezeket az eléggé idegenszerű kinézetű embereket?



#kinézet #antropológia #pigmentáció #Mi Hazák Mozgalom #valós származás
2022. márc. 29. 13:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
67%
#9 nem tudom hallottál már-e Hitlerről és az árjaelméletéről :D
2022. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
8-as a festett hajú nők meg az ősz hajú öregek kivételével szinte mindenkinek balkánias fekete haja volt, és barna szeme. A férfiak átlagmagassága kb. akkora volt mint Pesten az átlag 40-alatti nőknek. Oké, hogy a Mi Hazánk az Alföldön a legnépszerűbb, ahol a történelmileg a lehető legkevésbé magyar etnikailag a populáció.
2022. márc. 29. 13:54
 13/32 A kérdező kommentje:
Árja elmélet? Dehogy, szerintem te kevered a Nordicizmussal, ami USA-ban a Briteknél Skandinávoknál és Benelux országokban szó szerint virágkorát élte a II.VH előtt. Igen, még a liberális politikusok között is meghatározó volt. OLVASS UTÁNA: [link]
2022. márc. 29. 13:56
 14/32 anonim ***** válasza:
78%
Szóval kérdező, honnan származtak a honfoglaló magyarok, és hogy néztek ki? ;)
2022. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

A Honfoglalókat ne tedd meg a magyarság etalonjának, mert nagyon félre fog vezetni.


The genetic reality of the conqueror tribes of Arpad, and how foreign were they in a comparison with modern population.

Genetikai realitás (totál idegenség) "honfoglalók" esetében. A félmongoloid ferdeszemű sárga honfoglalók genetikailag annyira idegenek voltak a mai magyar populációhoz viszonyítva mint kb. a bantu négerek vagy a hottentották. Erről itt lehet olvasni:


[link]


A finnugor magyar nyelv és a honfoglaló kisebbség teljességgel idegen, azaz török nyelve:


The Finno-ugric Hungarian language, and the total foreign turkic language of the conqueror tribes of 895:


[link]

2022. márc. 29. 14:01
 16/32 anonim ***** válasza:
78%
Szóóval ha a honfoglaló magyarok ma már idegenek, akkor most ki is az igazi tisztavérű magyar? :D
2022. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

#13:

[link]


oLvAsS uTáNa

2022. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
A tatárjárás előtt magyar nyelven beszélő populációk leszármazottja. Ismérve, hogy a szlovénekre osztrákokra és csehekre nagymértékben hasonlít az autoszomális genetikai összetétele, akárcsak a középkori átlagember fosszíliáiban talált autoszomális markerek. Ami ettől eltér az későbbi migrációk következménye. Az Alföld a legidegenebb mind kulturálisan, mind genetikailag. Egyetlen kapocs az alföldicusokkal, hogy megtanultak magyarul.
2022. márc. 29. 14:08
 19/32 A kérdező kommentje:
Az árja fajelméletet már a nácik propagandistái is lecsavarták kb a háború elejétől, mikor végre eljutott a tudatukig, hogy európai ember nem lehet indo-iráni nyelvű, azaz árja. Helyette bevezették a Briteknél Amerikaiaknál és Skandinávoknál mind a politikai életben mind a kultúrában domináns meghatározó nordicizmust.
2022. márc. 29. 14:11
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor a szláv-germán vonallal nem voltam olyan messze. De nem érzed minimum furcsának számonkérni valakin, hogy mennyire "igazi" magyar (ellentétben a magyarországon született, magyarul beszélő, de valamiért mégsem magyarokkal), miközben az eredeti magyarokhoz már semmi közünk, és a környező népekkel összeolvadtunk? Miért igazibb az északról és nyugatról érkező befolyás, mint a délről?
2022. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!