Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politika sose lesz egymás...

Politika sose lesz egymás ócsárolása, vita nélkül?

Figyelt kérdés

Folyton ott van, ha valamit tesz az egyik párt, a másik beszól nekik, egyből leszólják, hogy mekkora egy ..... emberek! Ha valamit mond a Fidesz, az MSZP egyből leszólja, reagál rá, hogy nem jó, Orbán így Fidesz úgy. Amikor Ők sem olyan "ma született bárányok". Az ország megszavazta 4 évre a Fideszt, ezt ők, mi szavaztuk meg, de átom a táblákat, amit az MSZP írt, hogy a Fidesz így-úgy. Amikor ők voltak hatalmon, nem láttam ilyen táblákat.

És mikor két ember beszélget a politikáról, összeveszés van belőle, kiabálás...

Szóval a politikában mindig ez lesz? Leszólni a másikat, meg se nézni, tényleg jó lenne-e az országnak, az egyből rossz, amit nem ők csinálnak.

u.i Nem vagyok az MSZP, se semelyik párt ellen-oldalán, csak példának írtam!!!


2010. szept. 13. 21:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

10:24-nek és 16:15-nek van igaza,kapták a zöld kezet!


A politikának lételeme a szarkavarás, nekik az az érdekük, hogy minél nagyobb balhé legyen, minél inkább össze lehessen ugrasztani az embereket fäszságok miatt,és lehessen a zavarosban halászni. A politikának az az érdeke, hogy mesterséges feszültségeket keltsen a közemberekben, aztán ezeket a mesterségesen generált feszültségeket próbálják a maguk javára fordítani, hogy megmutassák, milyen "hasznosak".

Az meg hülyeség, hogy a kisemberek közt is van bűnöző. Azért a 80 milliós sikkasztás meg a 20 forintos csokilopás közé ne tegyünk már egyenlőségjelet :DD ez nagyondurva csúsztatás.

Ahogy írták, nincs "jó párt", van szar, van mégszarabb, van legszarabb. Ezért nem megyek szavazni én sem soha, mert nincs értelme? Ugyanazt a csapat köztörvényes bűnözőt kapjuk az ország élére, csak a nevük más, fúúú hát ezért megérte ám! Szívemszerint irtanám a politikusokat,csecsemőig bezárólag.

2013. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!