Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politika sose lesz egymás...

Politika sose lesz egymás ócsárolása, vita nélkül?

Figyelt kérdés

Folyton ott van, ha valamit tesz az egyik párt, a másik beszól nekik, egyből leszólják, hogy mekkora egy ..... emberek! Ha valamit mond a Fidesz, az MSZP egyből leszólja, reagál rá, hogy nem jó, Orbán így Fidesz úgy. Amikor Ők sem olyan "ma született bárányok". Az ország megszavazta 4 évre a Fideszt, ezt ők, mi szavaztuk meg, de átom a táblákat, amit az MSZP írt, hogy a Fidesz így-úgy. Amikor ők voltak hatalmon, nem láttam ilyen táblákat.

És mikor két ember beszélget a politikáról, összeveszés van belőle, kiabálás...

Szóval a politikában mindig ez lesz? Leszólni a másikat, meg se nézni, tényleg jó lenne-e az országnak, az egyből rossz, amit nem ők csinálnak.

u.i Nem vagyok az MSZP, se semelyik párt ellen-oldalán, csak példának írtam!!!


2010. szept. 13. 21:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

A "magyar belpolitika", - de a "külpolitika" - sem arról szól, hogy a Magyarországon élő emberek élete a lehető legjobb legyen.

Sokkal inkább szól a hatalomért, - közpénzek feletti "uralomért" - folyó ádáz, sportszerűtlen, aljas, alattomos küzdelemről, amelynek tekintetében egyik "politikai tényező" SEM válogat az eszközökben.

Én ezért fordultam el a választások intézményétől, - egyik sem különb a "Deákné vásznánál", és a jelenleg rendelkezésünkre álló hordából senki nem méltó arra, hogy hatalmat gyakoroljon. Ezek az emberek semmi másért nem szeretnének a hatalom részesei lenni, mint a befolyás, és a saját környezetük fényűző jóléte, - tehát NAGY A TÉT, - így belátható időn belül nem lehet számítani arra, hogy Magyarországon a "politikusok" a hétköznapi emberek jólétét szolgálják, van, és lesz is acsarkodás...

2010. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%

Miért nem lehet elismerni,hogy 8 év alatt csak az adósságot

gyűjtötte az MSZP és még most sem tetszik nekik,hogy Simor

fizetését csak "aprócska" 2 millió lenne.Vagy fáj,hogy a bankok adóznak.Ha az MSZP így cselekedett volna,most kalapot

emelnék előttük.Sajnos,most mindent a kormányon kérnek számon,pedig az "tévedésük" elismerése szimpatikus lenne a

népnek.

2010. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

Sose.


Gyurcsány szar. (Li)Bajnai szar. Orbán szar. Nem mi tehetünk róla hogy a politikai elit csupa nagytőkés cápázóhorog-orrú gazemberből meg bűnözőből áll, erről csak ők tehetnek.

2011. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A vélemény nyilvánítást úgy a politikában mint bármiben sokféleképpen elő lehet adni.Általában stílus ahogy mondja sokat elárul arról aki mondja.

Itt érzelemből politizálnak(soha nem fogom megérteni:) .Az , h ki melyik pártot szereti vagy utálja(mert nincs ám átmenet:) legtöbbször kiszámíthatatlan, logikátlan nüanszokon múlik.H valaki jobbra fordul vagy balra pottyan annak valami alapja is kéne legyen.De nincs.

Nekem a nagyapám azt mondta, h az lesz baloldali aki nincs abban az élethelyzetben (bár szeretné), h jobboldali lehessen.

A politikusoknak az lenne a dolga , h bizalmat ébresszenek az emberekben az okoskodásaikkal a felmutatott eredményeikkel, a stílusukkal és az életvitelükkel.Ehelyett mert ez már nem megy ,inkább a vetélytársaik ócsárlásával szeretnek foglalkozni , amihez jobb affinitást éreznek magukban.

Az , h ki milyen színvonalon és mennyire indulatmentesen tud vitatkozni érveket felhozni, összefüggésekre rávilágítani csak rajta és a nevelésén múlik. Az érzelmi alapon gondolkodó....indulatoskodó emberek erre többnyire képtelenek.

2011. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Előre is bocsi, ha kérdésedre kérdezek, de ezt muszáj kimondanom:


Mi a f aszt álmodozol, ha ébren vagy?

2011. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én soha nem vitázom a fórumon kívül senkivel. A dolgozóim mind elégedettek, a családom és a barátaim mind Fidesz pártiak, egy egyszerűbb ember meg szemtől szembe nem mer ellent mondani. Ezért szeretek itt lenni, legalább itt vannak akik ellenem vannak, és ezt bátran meg is írják anonim.
2011. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Arra gerjed a nép ha sértegetjük egymást, ezért csinálják ezt, így népszerűek. Másrészt ez a kommunikáció felnagyítjuk az sikereinket, lekicsinyítjük a kudarcainkat, megmagyarázzuk miért is jó a rossz.

"Aki most is mszp-re szavaz az elmebeteg"

"A jobbikosok mind idióták" stb...kijelentések csak ezen internetes honlapon is sűrűn előfordulnak.

Orbán és Gyurcsány valamikor rég, ők is senkik voltak mint mi, csak ők sok mindent megtettek a hatalomért, persze nincsenek politikai elveik mert ők ettől olyan profik, ez tartja őket az élvonalban.

"És mikor két ember beszélget a politikáról, összeveszés van belőle, kiabálás..." szerintem ez erős túlzás. Kevés dolog de van amiben egyetértenek a pártok.

Most a táblák miért zavarnak ez egy módja a figyelem felhívásnak.

Pénzéhes csalók mester emberek, kereskedők, orvosok stb..., minden foglalkozásban vannak. Jellemre a politikusok se mások csak nagyobbak a lehetőségeik.

Tábla emelgetés miért zavar, a figyelem felhívás egyik módja.

Most azt te sem várhatod csöndben minden féle figyelem felhívó akció nélkül üljenek mszp-sek és tapsoljanak a fidesz szemétségeire.

Szerintem a fideszt nem 4 évre szavaztuk meg, mert csak a saját kezükben a új választási rendszer és addig maradnak amíg akarnak, és ellenzéként is kezükben lesz és volt a hatalom.

2011. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A politika nem létezik az ellenzék démonizálása nélkül. Ez amolyan politikusi kényszerattitűd. Nem akarlak elkeseríteni, de a mostani megosztottság és utálkozás a Fidesz hatalomvágyában gyökerezik, tehát dehogynem tábláztak ők nyolc évig. Amúgy én sem foglalok állást egyik oldalon sem, de ez a más szemében a szálkát, magaméban a gerendát sem-hozzáállás mindig veri a biztosítékot...
2011. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A probléma ott kezdődik, hogy az éppen uralkodó réteg egy elnyomó rendszerben "szocializálódott" és "politizálódott". A moráljuk köszönőviszonyban sincs a demokráciáéval. Ezért gondolom, hogy egy friss nemzedékre volna szükség: mondjuk, akik a rendszerváltás után váltak felnőtté. Hátha nekik kevésbé paranoid-skizofrén a világlátásuk! Garancia persze semmire sincs.
2012. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!