Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tart a karsai-perge vita?...

Hol tart a karsai-perge vita? Végetért már? Hol tart?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Hamarosan vége.

De szerintem holtunalmas, és ember nincs, aki a hosszú többoldalas írásaikat elolvasná.


Szerintem olyan gyerekes dolog ezeken a számokon vitatkozni, hogy most 1 millió vagy 3.

2010. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Mért lenne gyerekes dolog a történelem tisztázatlan (egyesek tisztázottnak szeretik hinni) részeiről vitatkozni? Bevallom nekem sem volt türelmem elolvasni a hosszú írásokat, de egyébként én úgy tudom hogy Karsai adta fel, ezért úgymond befejeződött. Az utolsó kérdésekre már csak személyeskedéssel válszolt, a tényeket megcáfolni sajnos nem tudta. Az ezt követő legutolsó kérdésekre és állításokra pedig már nem is válaszolt semmit.


No comment

2010. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a hivatalos emberek nem tudják bebizonyítani az ún. holokausztot, ezért elvitték a vitáta szovjet hadifogloyk meg az eutanázia felé...
2010. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Valóban unalmas volt már a vége felé a vita.

Bár Perge részéről sok érdekességet lehetett olvasni, Karsai meg csak a már ismert, "köztudatba égetett" érvekkel jött.

Én eddig sem tekintettem a holokausztra úgy mint, egy fene nagy tragédiára, csak egy történelmi esemény, amit 100%-osan nem tudtak be bizonyítani.

De azt kell hogy mondjam, teljesen felesleges vitázni a témában, a végeredményen senki és semmi nem változtat.

2010. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én végigolvastam elmondom hogy mi az amire érdemben nem tudtak válaszolni a történészek.

Perge megválaszolatlan kérdései:

Hiányoznak neki azok a fák amelyeket ki kellett vágni ahhoz hogy ennyi embert égessenek el.

Szeretné tudni hogy hol van a sok hamu.

Hiányzik neki a sok csont.

Ezekre a kérdésekre nem tudott válaszolni Karsai László

Karsai legfőbb megválaszolatlan kérdése?

Hol vannak azok a zsidók akik 1939-be még éltek de 45-be már nem.

Miért vittek munkatáborba öregeket gyerekeket, szoptatós anyákat?

Miért hangoztatta Hitler azt hogy a zsidóságot likvidálni kell? ( Perge erre azzal jött hogy a likvidálás szót sokféleképpen lehet értelmezni, ezt azonban én nem tekintem elfogadható válasznak)

Na kb ennyi.

(Részemről egyértelmű a válasz, nyilván az a fontos hogy hol vannak a csontok, meg a fák, meg vitatkozzunk a gáz minőségéről, és persze nem volt elég gázkamra arra hogy megöljenek ennyi embert és valószínű hogy a többségük nem itt halt meg hanem simán éhen döglött. Ugye mennyivel humánusabb munkától elcsigázottan végkimerülésben éhezve szomjazva meghalni mint egy pár perc alatt meghalni valamilyen gáztól)

2010. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!