Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politika sose lesz egymás...

Politika sose lesz egymás ócsárolása, vita nélkül?

Figyelt kérdés

Folyton ott van, ha valamit tesz az egyik párt, a másik beszól nekik, egyből leszólják, hogy mekkora egy ..... emberek! Ha valamit mond a Fidesz, az MSZP egyből leszólja, reagál rá, hogy nem jó, Orbán így Fidesz úgy. Amikor Ők sem olyan "ma született bárányok". Az ország megszavazta 4 évre a Fideszt, ezt ők, mi szavaztuk meg, de átom a táblákat, amit az MSZP írt, hogy a Fidesz így-úgy. Amikor ők voltak hatalmon, nem láttam ilyen táblákat.

És mikor két ember beszélget a politikáról, összeveszés van belőle, kiabálás...

Szóval a politikában mindig ez lesz? Leszólni a másikat, meg se nézni, tényleg jó lenne-e az országnak, az egyből rossz, amit nem ők csinálnak.

u.i Nem vagyok az MSZP, se semelyik párt ellen-oldalán, csak példának írtam!!!


2010. szept. 13. 21:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha megnézed, a Fidesz ugyan ezt tette velük.. Csak nem tábla formájában, de mindenhonnan ez ömlött h mer az MSZP így-úgy-amúgy..
2010. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
A diktatúrákban nincs ilyen, ott viszont kevés fajta vélemény van. Ahhoz, hogy ott politizálhass be kell, hogy lépj a pártba és komolyabb támogatottságot kell szerezned, hogy érjen is valamit a véleményed.
2010. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
HÁT TÁN AZÉRT EMLEGEGETI FOLYTON AZ MMSZP-T MERT ŐK VOLTAK 8 ÉVIG KORMÁNYON ÉS MINDENT ELSZÚRTAK.. DE AZ MSZP CSAK IRIÍGYKEDIK A FIDESZRE HOGY ŐK NEM TUDTÁK MEGTENNI AZT AMIT A FIDESZ MOST CSINÁL!
2010. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Valamelyik stand-up comedy-s mondta pár éve, hogy a FIDESZ-nek kétfajta politikája van ellenzékként. Az egyik a NEM, a másik pedig az AKKOR SEM.
2010. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
De gyorsan elfelejtettük a szomorú szemű állampolgárokat a "rosszabbul élünk mint 4 éve" plakátokról.
2010. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Amikor ők voltak hatalmon, nem láttam ilyen táblákat.


Te külföldön éltél az elmult 8 évbe? Amit az mszp mondott, azt a fidesz egyből lexarozott, ha pedig ígért valamit, akkor a fidesz a dupláját ígérte, mert ők nem olyan smucigok....

2010. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

21.35. Örülj,hogy az MSZP legalább azt nem tette meg,amit most a Fidesz tesz! Sokkal több kárt okoznak az országnak,és főleg a kisembereknek,mint 20 év óta bármelyik kormány! 8 év altt pedig mást sem tettek,csak szidták a kormányt. Az általa szervezett tüntetéseken bőven lehetett táblákat és plakátokat látni.

Néha úgy érzem,hogy tudathasadásom van. Újra 20 éves vagyok,és a Rákosi-rendszerben élek. 100 nap után ez a benyomásom. Azután rájövök,hogy ez csak hasonlít az akkori időkhöz,de nem teljesen ugyanaz. Rákosi ugyanis elvette a jómódúak,gazdagok házát,vagyonát,államosított a gyárakat stb. Ov viszont gazdagabbá akarja őket tenni a szegényebbek kárára.

Akkor nem volt szólásszabadság,nem volt több párt sem,de ha így haladunk a médiaguru segítségével még ezt is megérhetjük.

2010. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
az mszp nem hogy azt nemtette meg amit a fidesz hanem az elmúlt 8 évben semmit nem tett meg. már a fél MSZP a börtönbe csücsül és nektek az mszp mint párt még mindig tettszik?
2010. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
És,hogy a kérdésedre válaszoljon is valaki,IGEN,mindig az ócsárolás fog menni. A politika magát a vitát jelenti,mint láthatod az eddigi válaszokból is.
2010. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

22.45. Hol írtam,hogy az MSZP tetszik? Vajon miért csak az MSZP-sek csücsülnek börtönben, a Fideszesek miért nem?

Csak most folyik egy Fideszes polgármester ellen eljárás Várpalotán? A többiek vajon miért nem állnak bíróság elé? Pedig nálunk is sokat loptak,többet,mint az előző testület!

2010. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!