Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csinálják ezt a fideszes...

Miért csinálják ezt a fideszes kommentelők?

Figyelt kérdés
Ha valamilyen fórumban olyasmit írsz, ami cáfolja őket, vagy rámutat az ő oldaluk valamilyen hibájára, pl. hogy a fideszsajtó elhallgatta, hogy buszoztattak embereket, akkor elkezdenek személyeskedni, fröcsögni, nagyon bunkó módon beszólni. Itt, a Gyakorikérdéseken, meg jellemzően azt csinálják, hogy lepontozzák, ha valaki cáfolja őket.

2022. márc. 20. 23:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
58%
#21 komcsikám, az összefogásnak nem áll rendelkezésére korlátlanul a közpénz, viszont a fidesznek igen.
2022. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
27%
#21. Szia komcsim, megint komcsizol? A múltkor linkeltem neked, hogy MZP áll a színpadon a kedvenceiddel és dalolja az Internacionálét, lett ám nagy kuss. :)) Rólatok, komcsikról tehát ennyit. A buszos témát meg nyugodtan engedd el, ne erőltesd! Számodra is világos, hogy nem azért voltak lényegesen kevesebben az ellenzéki rendezvényen, mert elfogyott a közpénzük a buszokra, csak vergődsz. Elképesztő, miben van a ballenzék, qrvára megérdemelnétek, hogy egy "konzervatív" jelölttel is beleálljatok a földbe.
2022. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
40%

#22 butus komcsikám, nekem nincsenek kedvenceim. Igen, komcsizom a komcsikat, így a fideszeseket is. Vár a hatósági áras farhát, és hatósági áras rezsi, benzin 😁

Na lássuk azt az internacionálés videot!


Világos hogy miért voltak feleannyian az ellenzéki rendezvényen, mondjuk azért amiért én se voltam ott is senki a barátaim közül, mert nem birkák vagyunk, akiknek élete sivár, nincs semmi propgramjuk, és nem látszani akarunk, hanem volt programunk a hosszú hétvégén.


Na meg nem is buszoztattak minket, 20 ezer forintot se kaptunk szállással, vacsorával. Bár a budapesti fidióták se kapnak gondolom, csak azok akik messzebbről jönnek. Vagy nem?

2022. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
57%

#23. A Fidesz egyszerre komcsi meg náci is, Orbán meg csuti fasiszta cigány kommunista, ezeket tényleg nem hallottuk még, szerintem ezzel még tudna szavazókat szerezni az ellenzék (legfeljebb a Fidesznek, dehát annyi baj legyen).


Tartozom egy bocsibocsival, utóbb látom, hogy az a videó fake volt és benéztem. Bajnairól volt (valós) videó, amin az MSZP pártvezetéssel áll a színpadon és szól az Internacionálé, ezért nem lepődtem volna meg, de szerencsére MZP-vel egyelőre nem tudunk hasonló felvételről.


Én sem voltam a Békemeneten, ez nem érv. Mindenki számára világos kell legyen, hogy a Fidesz lényegesen több támogatót tud felmutatni, akik kimennek velük az utcára és erre költik az ünnepi hosszúhétvégéjük egy napját, mint az ellenzék.

- Jó, de a busz.

- Ahogy buszokat bérelt az ellenzék is.

- Jó, de ők nem közpénzből.

- De, qrvára abból.

- Jó, de ők nem is kaptak vacsorát.

- ...


Nekem mindegy, de ez szánalmas bizonyítványmagyarázás. Ha ki akarnak menni az emberek, akkor kimennek, ha meg nem akarnak, akkor nem mennek az ingyenbusz ellenére sem. Egyebek mellett ebből is lehet következtetni, hogy az ellenzék a mostani kilátásai szerint legnagyobb valószínűséggel bele fog állni áprilisban a földbe, az elvesztett választásokat követően pedig csak az a kérdés, hogy milyen hamar jön el a szövetség felbomlása (maximum fél évet adok nekik, de lehet, hogy fölébecsültem). Lehet krumplizni, birkázni, ordítozni, toporzékolni.

2022. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
54%

mert állandóan harcban állnak

olyan mintha még mindig ellenzékben lennének

pedig végre el kellene kezdeni önmagukkal foglalkozni

2022. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
52%
#7 oké legyél intelligens, művelt, széleslatókörü? akkor nem ég a pofád amikor hűbérrendszert, a korrupciót, a putyini utat támogatod?
2022. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
21%
#26. Kispárna telesírva? :))
2022. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
9%
Már bocs, de a GYK/facebook/Youtube oldalakon pont az ellenzék fröcsög, szapul, beszól, elküld a k* anyjába mindenkit. Ugyanazt azt oldalt nézzük?" Nézd már meg a pontozásokat jobban!
2022. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
50%

#27 én ugyan nem sírok. azt majd ti fogtok amikor vissza kell fizetni a sok hitelt, és közben etetni a hűbéruraitokat és becses családjukat.

én ugyanis nem fogom helyettetek. élvezzétek ki a Ner minden percét!

2022. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem, nem sok eszük van. Legalábbis a 70% tudatlan.

Nekem sem tudnak, semmivel érvelni, hanem elkezdenek személyeskedni.

Ők mondanak rám, olyan undorító dolgokat, hogy csak pislogok, majd rám mondják, hogy bunkó vagyok. (Soha egy rossz szó nem hagyta el a számat a közösségi oldalon)

Furcsák..

3 rétegből áll.

Az egyik a külföldön élő

A másik akinek cége van(aztán, gondolom mennek a jó kis támogatások vagy a pénzmosás) mert most az is könnyen megy.

A harmadik meg aki leragadt a Gyurcsány korszakba.

2022. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!