Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csinálják ezt a fideszes...

Miért csinálják ezt a fideszes kommentelők?

Figyelt kérdés
Ha valamilyen fórumban olyasmit írsz, ami cáfolja őket, vagy rámutat az ő oldaluk valamilyen hibájára, pl. hogy a fideszsajtó elhallgatta, hogy buszoztattak embereket, akkor elkezdenek személyeskedni, fröcsögni, nagyon bunkó módon beszólni. Itt, a Gyakorikérdéseken, meg jellemzően azt csinálják, hogy lepontozzák, ha valaki cáfolja őket.

2022. márc. 20. 23:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
:)
2022. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%
Engem leginkább ez a ballibsizés zavar. Amikor kifogynak az érvekből, és ha valaki nem isteníti Orbánt egyből meg a fröcsögés, hogy csak egy libbant lehetsz. Nem tudják elfogadni, hogy van aki gondolkodni is akar, széles látókörben látni a világot.
2022. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
69%
Mert 0 a vitakultúrájuk, nem tudnak értelmesen érvelni, csak ilyen módon. Ez már sokat elmond arrol, hogy milyen szinten vannak. 2 normális ember akkor is tud normális hangnemben vitatkozni, ha más oldalt támogatnak, máshogy látnak dolgokat. Ez szerintem minden téren igaz, mert ezek az emberek azon is anyázva vitatkoznak, hogy nokedlinek vagy galuskának hívják az ételt stb. Lenne hova fejlődnie sok embernek, hogy el tudja fogadni más emberek véleményét, kulturált hangnemben vitatkozni. Amíg ez nem megy, addig szavazniuk sem kéne, nemhogy osztani az észt.
2022. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%
Engem a Facebookon nagyon zavar az ilyen "hozzászólás", ami nem más, mint Soros-Brüsszel-Gyurcsány, na és a "mi Istenünk az OV". Nem értettem valamivel egyet, rögtön rám támadtak. Rettenetesen primitivek, hejjjesirras nuku, jártak vagy két osztályt.
2022. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
34%
A balliberálisokban az a nagyszerű, ha nem állsz be melléjük őrjöngeni, mert valamit máshogy látsz, és ezt normális hangnemben közlöd velük, akkor egyből lefidesztrolloznak. Még akkor is, ha nem vagy fideszes. Most újabban még putyinszopónak is szoktak nevezni, ha éppen valamiben nem értesz egyet az ukrajnai háború kapcsán. Akkor is, ha nem vagy putyin-párti. A gondolkodásmódjuk amolyan "előbb lő, aztán kérdez"-típusú.
2022. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nagyon tetszik, amikor valaki kizárólag fideszeseknek tulajdonít minden olyan tulajdonságot, ami az ő táborát épp ugyanúgy lehúzza. A Fidesz köszöni, amíg ezt nem látjátok be, maradtok szépen a másik oldal fanatikusai, ellenzékben.
2022. márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%
#2: Hogy őszinte legyek ez az a dolog, ami legjobban zavar a balliberálisokban. Az, hogy ők azt gondolják, hogy ők intelligensebbek, széleslátókörűbbek, gyakran van egy olyan téveszméjük is, hogy minden híres művész, tudós stb. liberális szellemiségű volt. Tehát ők valahogy úgy gondolják, hogy csak ők lehetnek intelligensek és széles latókörűek. Sokszor pedig pont az ellenkezőjét bizonyítják.
2022. márc. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
59%
#4-8 Jól elbeszélgetsz magaddal.
2022. márc. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
34%

Fideszesek ezt láttátok már? :))))


"A tudományos kutatók új állatfajt találtak Magyarországon ennek az új állatfajnak az orbánikusz lopatikusz nevet adták"

2022. márc. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%
#9. Na most lebuktam. Ha már így alakult, azt is elmondhatom, hogy a Fidesznek nincsenek is szavazói, már úgy értem, rajtam kívül. Igen, én voltam. Egyedül szavaztam meg őket négy éve, 2,8 milliószor.
2022. márc. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!