Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hvg-n kommentelőn miért...

A hvg-n kommentelőn miért ennyire debil papagájok, hogy az összes orosz-ukrán háborús cikk alatt kivétel nélkül Orbánékat szapulják?

Figyelt kérdés

[link]


Pl. itt is.


Hangsúlyozom én is rendszeres olvasója vagyok az oldalnak és ellenzéki, de qrvára unalmas már minden ilyen cikk alatt a szokásos mantrát hallani.

El kell fogadni, hogy Orbán hazaáruló és a kelet s***ét nyalja. Kész! Punktum! Mit kell ezen annyit beszélni?


Miért jó ez nekik, hogy 2000 különbözőféleképpen megfogalmazott kommentben anyázzák a Fideszt miközben véleményeket olvasnék szívesen MAGÁRÓL A HÁBORÚRÓL! Pedig amúgy okos emberek járnak oda, csak valahogy belesüllyednek folyton a szapulásba, amivel viszont eddig még senki nem tudott kormányt váltani. Rohadt unalmas már!



2022. febr. 25. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Mert ennyit tudnak a háborúról, amit a propagandaportáljaikon összeolvasnak. Az meg nem sok, tömören ennyi:


"Putyin egy diktátor, aki ok nélkül támadta meg a békés építőmunkát végző ukrán népet, akik teljes mértékben tiszteletben tartották az orosz és magyar kisebbségek jogait. Orbán és a Fidesz bár súlytalan Európában, de rávették Putyint, hogy támadjon."

2022. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
A hvg az egyik kaptárjuk, értelmes, magára valamit is adó ember oda nem kommentel. Max trollkodik.
2022. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Énnnnn ***** válasza:
82%

törzsi szokás, mindkét oldalon


tedd túl magad rajta

2022. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Énnnnn ***** válasza:
100%
amúgy én is a legtöbbet a HVG-t olvasom mert ott a legpoénosabbak a kommentek, az ilyen papagájokommenteket nem olvasom és kész
2022. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
#2 Gondolom az értelmes ember Origót, Mandinert, meg Vadhajtásokat olvas. Nyilván. :D
2022. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Meg Pestisrácokat, az a kultúra fellegvára.
2022. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös, most hirtelen nem tudom értelmezni amit írsz, tudom én csinálok valamit rosszul, de én nem írtam semmit arról, hogy ki mit olvas. Szaladj neki mégegyszer zsiráf😂 Hajrá!

2#

2022. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

5


Gondolom értelmes ember 444-et és Telexet olvas, korszakoló birka cikkíróktól :D

2022. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!