Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb magyar miért támogat...

A legtöbb magyar miért támogat egy olyan országot, ami inkább háborúzik, mintsem hogy visszaadja az őshonos kisebbségeinek alapvető jogait?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 15:20
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

30.: Értem. Akiket kontinensfoglalóknak neveztem, azoknak a egy jelentős része tényleg jó indulatú, azonban ez nem változtat az összképen.

Én cigányok között tanultam, és nem tudok egyetlen olyan osztályt sem mutatni (de szerintem senki sem ebben az országban), ahol normálisnak mondható lenne a helyzet. Településenként szintén ugyanez a helyzet. Nem is kell hozzá nagyobb település, elég néhány 100 ember, és hiába van ott rendes cigány, attól még ott ugyanúgy nem lehet nyugodtan élni. A szomszéd falunk elcigányosodott. Nekem itthon azt mondták, hogy jajjj ott milyen rendesek a cigányok, rosszabbak már nincsenek ott, ehhez képest múlt héten beszéltem egy Felvidékről odaköltözött nyugdíjassal. Elmondtam neki, hogy miket hallottam a faluról, és ő azt mondta nekem, hogy hozzá már 3-szor betörtek, pedig csak pár éve költözött oda, és este nem lehet kimenni az utcára, mert mindenféle kutyák (köztük pitbullok, amstaffok) ellepik. Szóval hiába fogjuk a nagyítónkat, és keresünk vele iszonyatosan nehezen jó fajtákat mutatóba, attól még az összkép nem változik. Sajnos ugyanez igaz kontinensfoglalókra is. Ahol többségbe kerülnek, az a lakhely fehér ember számára élhetetlenné válik.

2022. márc. 2. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!