Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb magyar miért támogat...

A legtöbb magyar miért támogat egy olyan országot, ami inkább háborúzik, mintsem hogy visszaadja az őshonos kisebbségeinek alapvető jogait?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 15:20
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

9.: Nem kell vegzálni a kisebbséget, aztán nem jön az orosz! Ez eléggé egyszerű. Aki képtelen enélkül élni, az minek él?


Arra gondolom senki sem emlékszik, amikor pár tucat orosz tüntetett, aztán ukrán nacionalisták bekergették őket egy épületbe, amit aztán rájuk gyújtottak. Élve elégtek. Erről miért nem esett szó a nyugati médiában?

2022. márc. 2. 15:34
 12/31 anonim ***** válasza:

#12 Erre van esetleg valami hiteles bizonyíték ?


Mellesleg Putyin pont lexarja a kissebségeket. Egyszerűen csak Amerikától félti Oroszországot nem a kissebségeket félti. Sok más terület lehet ahová betudna vonulni ez miatt de nem tette

2022. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

12.: Tessék [link] .


De ha rákeresel google-ban, elég sok találatot fogsz kapni. Ez így megfelelően hiteles számodra?

2022. márc. 2. 15:40
 14/31 anonim ***** válasza:
Ez nem bizonyíték Afganisztánban voltak videók , hogy Amerikai katonák öltek Afgánokat ott full látszott, hogy a Amerikai egyenruhások akik fehérek voltak megölték a sokkal barnább afgánokat. Ilyen képeket én is szerkesztek photoshoppal.
2022. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
14.: És ha ennél sokkal hitelesebb bizonyítékot tudnék mutatni, az mégis min változtatna?
2022. márc. 2. 15:53
 16/31 anonim ***** válasza:
39%

[ma 15:34]: "Nem kell vegzálni a kisebbséget, aztán nem jön az orosz! Ez eléggé egyszerű."

- A túrót. Putyin kitalálta, hogy megtámadja Ukrajnát. Meg is támadta. Kb. minden nap változik a magyarázat, hogy ez miért is jogos. Volt itt NATO-csatlakozás veszélye, atomfegyverek gyártásának veszélye, kisebbségek jogának védelme.


[ma 15:37]: "Egyszerűen csak Amerikától félti Oroszországot (...)"

- A balti államoktól nem félti? Azok mind NATO-tagok. Támadni akart, 'oszt ennyi, kitalált mögé egy tucat mesét, azokat hinti a propagandája.


[ma 15:40]: Abban igazad van, hogy az ukránok tényleg nem kezelik túl jól a kisebbségeiket. A konkrét eset után a gyújtógatókat bíróság elé vitték, de elkenték az ügyet, ezért kaptak is fejmosást a nemzetközi szinten. Sajnos nem eleget. De ezért még nem szabad egy országot lerohanni.

2022. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
#15 Akkor elhinném
2022. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

17.: Ezt a videót csak neked kerestem meg: https://www.youtube.com/watch?v=qanyvEaGsbE&t=60s


Nézd meg, aztán kíváncsi vagyok, hogy változik-e valamit is a véleményed. Értem én, hogy ez csak egyetlen ember véleménye, de nálunk előfordult már, hogy egy "magas" rangú értelmiségi nyilvános ilyet előadást tartott volna? Ha igen, akkor várom róla a videót!

2022. márc. 2. 16:05
 19/31 A kérdező kommentje:
Rákestem a google-n a hölgyeményre, és parlamenti képviselő.
2022. márc. 2. 16:08
 20/31 anonim ***** válasza:
#18 Ez akár igaz lehet de nem értem mit mond a csaj az eredeti nyelven. Tirpák parasztók mindenhol vannak ez a nő lehet , hogy az. Sőt tudom azt, hogy volt nyelvtörvény meg ilyenek de ez nem ok arra, hogy egy 44 milliós ország aminek a 77% ukrán 17% orosz és 0.3% magyar az egészet szét baxuk. Sok ezren hallnak meg ártatlanok. Akik nem tehetnek semmiről. Az oroszok lővik Harkivot ahol alakosság 43% orosz tehát a sajátjaikat sem kímélik. Ne érts félre nem valami nyugat fanatikus vagyok hanem egyszerűen ez egy annyira elbaxott helyzet mint az állat. Itt mind a kettő fél elbaxot mindent amit csak lehetett
2022. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!