Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán számít a menekültek...

Orbán számít a menekültek áprilisi szavazataira?

Figyelt kérdés
Természetes hogy segít mindenki a rászorulóknak, ez nem kérdés, viszont Orbánnak a mostani választás nagyon fontos, gondolom minden szálat meg fog mozgatni.
2022. márc. 1. 08:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%
Te vagy az Péter?...🤔🤔
2022. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%

Nem.

Orbán a magyar állampolgárok szavazataira számít.

Aki menekült annak meg segíteni fogunk függetlenül attól, hogy magyar vagy nem magyar állapolgárokról van szó.

EZ tényleg a szomszéd országban történő háború, a magyar-ukrán határon tényleg menekültek jönnek át. Most nem az áprilisi választás az ami számít.

2022. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
34%
Szólj igazat betörik a fejed:) Ugye lepontozók?:)
2022. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sem fognak, most nem az a helyzet, de, ha fognak is, mostmár tiszán látszik, hogy a ruszki barát bábkormányunk nem a barátjuk!

Én nem mondom, hogy teljesen Orbán sara ez, de, hogy nem ártatlan az 100%! Legalább pénzügyileg támogattuk ezt a vérontást, akár tudatosan, akár nem!

2022. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Én senkit nem pontozgatok, nem vagyunk már oviban.


Azért azt ne mondja senki hogy elfeledkezik a választásokról, ami most elég nagy rizikó neki.



Amúgy meg a bérek tekintetében is jól jön a sok menekült, mert külföldi munkaerőre van támogatás a cégeknek, ezért nem egy cég azt csinálja, hogy felveszi a támogatást, kirúgja a magyar munkást, és felvesz helyette ukránt, aki ugyanazt a munkát megcsinálja olcsóbban.

2022. márc. 1. 08:34
 6/28 anonim ***** válasza:
55%

#3 Naiv vagy, a Fidesz elvtelen, legalábbis Orbán mindenképp.

A hatalma számára mindennél fontosabb.

2022. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%

Mire szavazás lesz addigra ezek az emberek rég visszamentek oda ahonnan jöttek, és kisebb bajuk is nagyobb lesz annál mintsem hogy szavazzanak.


Ezenfelül nem is hiszem hogy lesz lehetőségük rá.

2022. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

#6 vagyok

Nem azt mondtam, hogy szavaztatni akar velük, de ne higyjük azt, hogy nem április jár csak a fejében.

2022. márc. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%
tömegesen nem.
2022. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
54%
Ezek az emberek még jó darabig nem tudnak hazatérni.
2022. márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!