Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán számít a menekültek...

Orbán számít a menekültek áprilisi szavazataira?

Figyelt kérdés
Természetes hogy segít mindenki a rászorulóknak, ez nem kérdés, viszont Orbánnak a mostani választás nagyon fontos, gondolom minden szálat meg fog mozgatni.
2022. márc. 1. 08:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%

Lengyelországban élek, itt már napok óta nem tudsz kp-t kivenni autómatából, legalább 2 napig kb az egész országban hiánycikk volt a 95-ös és a standard diesel, pedig itt nincs is háború, még. Aki tud, az már most cuccol nyugatra, Németország, Hollandia, Anglia...


Nem tudom, hogy mi van otthon, de itt qva nagy pánik van és qvára nem hiszik úgy az emberek, hogy ez megállna az Ukránoknál!

2022. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Itt nem hülyültek be annyira az emberek, bár sokan megmutatták mennyire nincsenek tisztában az ukránok gondolkodásmódjával/természetével, és még támogatják ezeket...
2022. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22-es, tehát szerinted az oroszokkal kellene harcolnunk és várnunk, hogy az egész világ minket is ellenségnek tekintsen? Tényleg erre van szükségünk?!
2022. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
22-es, mit keresel te még itt és miért nem vagy Moszkvában?
2022. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
37%

23-as nem, szerintem egy szutyok nép ver perpillanat egy féreg népet.


Kicsit olyan ez mintha a suliban a két gyerek aki eddig szekált összeverekszik, egyiknek se szurkolnék...


24-es Erős mazochista vagyok szeretek szenvedni, már előre beleborzongok milyen jó lesz halálra fagyni, a sötétben világítás meg fűtés nélkül jövőtélen. Viccet félretéve, ha megoldható lenne, és ha már mennék valahova nem moszkvába mennék, nem szeretem a nagyvárosokat.

2022. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#23-#24 Semmi ilyet nem írt le.

Miért van az hogy csak az egyik ostoba szélsőséget tudod elképzelni vagy a másik még ostobább szélsőséget helyette?

A küzdősportok oktatói is megmondják előre, hogy az önvédelem legfontosabb lépése hogy ki kell maradni a verekedésből. El kell onnan menni és nem kell benne részt venni. Azért kell megtanulnod, hogyan védd meg magad - esetleg másokat is - hogy ha nincs erre lehetőséged, akkor tudjál tenni az érdekedben.

Most is ez van. Nem kell részt vennünk abban a háborúban amihez semmi közünk és amit nem mi akartunk és előre tudjuk, hogy nekünk csak rossz lehet. Egyik oldalra sem kell állnunk.

2022. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A #26 első mondatát nem érthetően írtam le, helyesen:

"#23-#24 Semmi ilyet nem írt le" a #22-es.

2022. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
55%
És mégis miért kellene annyira hálálkodniuk Orbánnak? Nem nagyon értem.
2022. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!