Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik MZP-re szavaztak...

Azok, akik MZP-re szavaztak az előválasztáson! Megbántátok, hogy rászavaztatok?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 11:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
73%
#15: A te fejedben lehet, a többség viszont MZP-t tartja alkalmasnak. Én meg az egyéni választókerületek jelöltjeivel nem vagyok maradéktalanul elégedett, de elfogadom. Fogadd el te is és a te személyes véleményedet és érzéseidet ezzel kapcsolatban ne vetítsd ki mindenkire.
2022. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
66%
Nem, hogy megbántam volna, de mindennap mosolygok, hogy az egyetlen amibe bele tudnak kötni az a mondatai és a nem polkorrekt kijelentései. Ha ennyire futja a propaganda gépnek az azt jelenti, hogy semmi korrumpálót nem tudnak találni. Én azt hittem, hogy én vagyok liberális, de elgondolkoztam azután, hogy mennyi ember érzékeny egy-egy mondatára. Akkor most ki képviseli a PC-t? :D
2022. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
47%

#20 Ez nem MZP hibája. Most úgy teszel, mint ha a fidesz nem tudna bármit kiforgatni és új jelentéssel ellátni, tökmindegy hogy ki hogyan beszél. Itt egy remek példa rá, Gyurcsánnyal:

[link]

Nagyszerűen levágták a mondat elejét és végét is, hogy aztán más jelentést magyarázzanak hozzá. Ugyan ezt teszik MZP-vel is és ugyan ezt tették volna Dobrevvel is.

2022. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

21-es!

Lehet, hogy többen tartják alkalmasabbnak, de ez még nem feltétlen jelenti azt, hogy igazuk is van. Elég csak megnézni, hogy az előválasztás óta rohamosan csökken MZP és az Összefogás támogatottsága. Ez alapján még mindig alkalmasnak találjátok?

2022. febr. 18. 11:44
 25/36 A kérdező kommentje:

23-as!

Ezt már kifejtettem előbb bővebben. Nyilván találtak volna mást a többi ellen is, de ők legalább nem adtak volna rá annyi okot, mint MZP ad nap mint nap.

2022. febr. 18. 11:46
 26/36 anonim ***** válasza:
63%

"Ez alapján még mindig alkalmasnak találjátok?"

Igen, hiszen nem a felméréseket kell megnyerni, hanem a választásokat. Tudok neked olyan példát hozni azonos időben, azonos módon elkészített felmérésekről, ahol az egyik fél 5% körüli ellenzéki, míg a másik több, mint 10%-os fidezes fölényt mért. A közvéleménykutatások nem a valós eredményt mutatják, erről Tarlós is tudna mesélni, aki biztos volt a győzelmében. Utólag még azt is hozzátette, hogy talán mégis lett volna értelme vitázni Karácsonnyal :)

2022. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

26-os!

Nyilván voltak olyan helyzetek, ahol a közvélemény-kutatások nem a valóságot tükrözték, de ha utánanéznétek a korábbi eredményeknek, akkor láthatnátok, hogy ez 10-ből 1 esetet jelent. A közvélemény-kutatások 90%-ban pontosak szoktak lenni.

2022. febr. 18. 11:50
 28/36 anonim ***** válasza:
76%

"Jakab vagy Karácsony sokkal alkalmasabb lett volna, de még Dobrev is."


Ezen nem fogunk összeveszni, de nem értek veled egyet. Jakab egy prolihergelő megmondóember (mondom úgy, hogy 2018-ban a Jobbikra szavaztam.)


Karácsony orra előtt lopott KÖZÖSEN a Fidesz és az MSzP Zuglóban, most pedig a BKK-nál. Mindkettőt a 444 leplezte le. Arra lehet alkalmas lenne, hogy szépen mosolyogva, jó fiú szerepben megnyerje a választást. De inkább ne kormányozzon!


Dobrev fordítva, mint Karácsony. Kormányzásra teljesen alkalmas, hiszen van bőven tapasztalata magyar politikában, európai politikában, üzleti szektorban, továbbá a legnagyobb ellenzéki párt áll mögötte. Választás megnyerésére viszont a legkevésbé, mivel a férje okozta az első Fidesz 2/3-ot.

2022. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
79%

Márki-Zay Péter még sosem nyert közvélemény kutatást, és sosem vesztett választást. Pedig mindkettőben volt már része, nem egyszer.


Elég ezen elgondolkodni, ellenzékinek álcázott fideszes barátom ;)

2022. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megválaszolni. Olyan értelemben megbántam, hogy azóta rájöttem, hogy sajnos nincs annyi ebben az emberben, mint amennyit beleláttam. Az a baj hogy a fickóról 3 dolgot lehet elmondani ami amúgy tényleg jó: 1.Tisztességes 2.Nem Orbán 3.Nem Gyurcsány Ez eddig tényleg jó, csak hát ahhoz kevés hogy lelkesedni tudjak érte. Ugyanakkor ha a többi jelölttel vetem össze hát... Karácsonyon gondolkodtam még, mert elvileg világnézetileg ő áll hozzám legközelebb, de neki meg sajnos nehezen tudok hinni és baromira zavar hogy kritika nélkül köt alkut olyanokkal akik egyszer már nagyon leszerepeltek. Egyelőre fontolgatom, hogy behúzzam az összefogásra, vagy inkább maradjak a Kétfarkúaknál.
2022. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!