Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP azért költözött vissza...

MZP azért költözött vissza Magyarországra, mert Amerikában nem választották elnökjelöltnek az elöválasztáson?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet olyan amerikai elnök, aki nem amerikai születésű.
2022. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Én úgy tudom, azért, mert ott már az összes migrit nemátalakitotta, igy munkanélkül maradt, ezért jött haza...
2022. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Vagy más megbízást kapott a megfelelő szervezettől...
2022. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as, szerintem ez itt a lényeg! Kellene egy olyan törvényt hozni, hogy magyar ember, csak magyar emberre szavazhat a választáson és ugyanakkor azt is deklarálni kéne, hogy itt a magyar ember csak Orbán Viktor lehet. És máris megoldódott a problémátok. Sőt, arra is törvényt kellene hozni, hogy bár nem lehet nem magyar emberre szavazni, mégis aki esetleg egy nem magyar emberre szavazna, az ne legyen magyar. Ergo problem solved
2022. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert akar tenni valamit az országért. Ő legalább látta, hogy más országokban mi hogy megy, mi megy jobban, mi rosszabbul. És a jó dolgokat el is hozná ide.

De persze, inkább legyen egy olyan a miniszterelnök, aki előtte a faluját sem hagyta el.

2022. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a humor kategóriába kellett volna beküldened - kérdező: halpucolónak alkalmatlan!
2022. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!