Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért ellenzik...

A fideszesek miért ellenzik ennyire a melegházasságot?

Figyelt kérdés
AZ ő életüket miben befolyásolja? Miben lenne rosszabb nekik, ha engedélyeznék? Valami oka csak van, ha ennyire foggal-körömmel ellenzik.
2022. febr. 13. 23:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
A fideszes szavazók gondolkodni képtelen nyuggerek, elvakult konzervatívok, és egyéb primitív fogalmatlan suttyók, jellemzően az ország tanulatlanabb, iq-tlanabb többségéből. Egy ilyen szavazóbázist nagyon jól meg lehet nyerni kőkemény melegellenes propagandával, de legalábbis nem maradhat ki a repertoárból.
2022. febr. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

7# A két feleség az fúj, az elítélendő, gusztustalan! A homokozás az progresszív és dicséretet érdemel!


Itt tartunk gyerekek...

2022. febr. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%

5# Nagyon jogos. Csak tudod, a melegpropaganda nem mindenki elfogadásáról szól, csak a melegekéről.

A liberális gondolkodás nem lát túl a homokozón...

2022. febr. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%

Érdekes volt az aug. 20.-i felvonulás is: ellene van Viktorta, mégis mi a tosz volt az a madaras kocsis fogat? Undormány.


Szerintem is mindenki élje az életét úgy, ahogyan akarja, nehogymár Viktorta mondja meg, ki hogyan élhet. Szerintem senki nem veszélyezteti a nézetével a másikat, így Mo.-n mindenki úgy h×e, ahogyan ő akar lenni: ezt meg kell engedni egy szabad országban.

2022. febr. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
Ha mar egyszer a heterok szokasa a hazassag, akkor a melegek miert akarnak heterokent viselkedni es atvenni ezt a szokast? Melegek kapcsolata melegseg es nem hazassag :)
2022. febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Érveket is kapok, vagy csak lepontozást? Jah, persze... ez a gyakori...
2022. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
Sok közük a látens meleg, aki ezt elfojtja magában. Ezek a frusztrációik jelennek meg homofóbia formájában. Pl. ott a melegellenes alkotmányt megalkotó díszb*zi Szájer.
2022. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%

Tudod én mindig azt teszem fel a kérdést, hogy egy szülő nem határozhatja meg a gyereke sorsát már születése előtt, hiába vannak idealizált képek a fejében, de a gyerek néha a szülők szakmáját választja, néha meg nem...


Az én szüleim sose hasonlítottak össze pl 3 bátyámmal, mert mi négyen egészen más karakretek vagyunk, ellentétben más emberekkel, akik szerettek volna összehasonlítani a saját gyerekeikkl, vagy anyámnak is megjegyezték, hogy a több gyereke közül nem egyformán viselkednek és teljesítenek a gyerekek... Hiába vagyunk azonos vérből...


Nos, hogy vissza kanyarodjak a témához, anyám 69 évesen azt szeretné ha boldog lennék, és tudod ő már eljutott arra szintre, hogy ennyi idősen elfogadta a melegségemet és nem ő normális szülőként nem kettős mércézik olyan tekintben, hogy a 3 bátyám heteró, én meg legkisebbként meleg vagyok, ugyanúgy elmenne az én esküvőmre, ha végre lenne egy férfi az életemben, mint a bátyáim esküvőjére... és már megérti, hogy az azonos nemű párok miért szeretnének polgári esküvőt...

2022. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!