Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért ellenzik...

A fideszesek miért ellenzik ennyire a melegházasságot?

Figyelt kérdés
AZ ő életüket miben befolyásolja? Miben lenne rosszabb nekik, ha engedélyeznék? Valami oka csak van, ha ennyire foggal-körömmel ellenzik.
2022. febr. 13. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert kellemetlen lenne úgy tárgyalni a keleti partnereinkkel,hogy itt szabad a homokozó. Kinevetnének minket.
2022. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy kiskaput nyitna a nem kívánt családtámogatások és örökbe adások előtt. Megfordítanám: miért erőltetik ezt egyesek annak ellenére, hogy a többség nem akarja?
2022. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Mert normálisak??
2022. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén nem tudom, de ezek a Fideszesek nem igazán látnak tovább a propagandanál, pl hogy egy tanár vagy iskola vagy óvoda igagzgató nem azon fog idegeskedni, hogy Bivalybaszn-dba transzvesztiták menjenek le és ott meséljének a gyerekeknek a toleranciáról, hanem hogy a vidéki települések leszakadnak, elnéptelenednek, elöregednek, akkor pedagógushiány is van, akkor emiatt van, hogy egy tanár 3 iskola között és 2 település között is ingázhat....amit nem támogat meg az állam, de ugyanúgy van olyan is, hogy egy házi orvos 4-5 helyen rendel, mert akkora a hiány...
2022. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Engem különnösebben nem erdekel. Mindenki hazasodjon, akivel akar. Viszont amennyiben a meleghazassgaot enegdelyezik, akkor éppúgy enegdélyezni kell: a többnejüséget, és többférjüséget, mert mindazaok az érvek amiket a melegházasság melett felhoznak, iagazaka többnejüségre és atöbbférjüségre.

Ha 3 felnött ember sjaát maga úgy dönt, hogy 3-as házasságba szeretne élni, mivel befolyásol az engem, mivel elsz enkem rosszabb?

2022. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
5: továbbá mit zavar engem, ha valaki egy birkába szerelmes, azt dugja, és azzal akar összeházasodni?
2022. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

#5

És nem lenne jó, ha egyszerre 2 feleséged lehetne, akikkel mehetne a lamúr? Én adnám, ha lehetne két feleségem. 😀

2022. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Szigorúan csak úgy lehet a fideszesek szerint ha valaki felesége mellett szeretőket tart annak tudtával vagy nélküle, hogy és a fiatal szeretőt egy luxus jachton teszi magáéva..
2022. febr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Én se értem amúgy hogy minek vele foglalkozni, mármint most mit zavar az valakit ha házasodhatnak? Pedig hetero vagyok, de így sem zavar az egész.
2022. febr. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Az lmbtq hiszti előtt engem se zavart. Viszont az amit a pride-on leműveltek (felálló f.sz kép magyarország térképére, és hasonlók), bocs de nem. Kérik hogy tartsuk őket tiszteletben, de közben nekik mindent kiszabad figurázni? Na menjenek a jó büdös p.csába.


Egyébként miért is kellene egy olyan embert épelméjűnek hinnem, aki annyit nem tud elfogadni, hogy ő nem a másik nem, hanem testkép zavara van?!

2022. febr. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!